اخبار

با حضور معاون فرماندار

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان دهگلان برگزار شد

در این جلسه محمدی معاون فرماندار دهگلان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: بعد از سالها از سپری شدن جنگ 8 ساله و دفاع مقدس شایسته است که مردم رشادت دلاورمردان در میدان جنگ و دفاع مقدس را به نسلهای آینده منتقل کنند.
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان دهگلان برگزار شد

در این جلسه محمدی معاون فرماندار دهگلان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: بعد از سالها از سپری شدن جنگ 8 ساله  و دفاع مقدس شایسته است که مردم  رشادت دلاورمردان در میدان جنگ و دفاع مقدس را به نسلهای آینده منتقل کنند.

وی افزود: دفاع از آب، خاک و تمامیت ارضی توسط رزمندگان در زمانی که ایران اسلامی مورد تهاجم غرب و استکبار قرا گرفته بود در طول تاریخ بی نظیر است.

 محمدی در ادامه گفت: زمانی که انقلاب اسلامی نوپا و تازه به پیروز ی رسیده بود با این تهاجم ناجوانمردانه روبرو شدیم و کشورهای استعمار گر برای نابودی ایران اسلامی جنگ تحملیل را شروع کردند و این انقلاب مردمی بود و خود مردم وارد مقابله با دشمن شدند و پیروز ی عظیمی را درطول 8 سال جنگ برای ایران اسلامی رقم زدند.

وی در ادامه گفت: وظیفه همه ماست که یاد و خاطره این ایام دفاع مقدس را زنده نگه داریم  ونگذاریم این رشادت و از خود گذشتگی دلاورمردان به فراموشی سپرده شود.

محمدی از ادارات، دستگاهها، بازاریان و اصناف خواست تا برای بزرگداشت این هفته فضای شهر را با نصب پوسترو با مضامین دفاع مقدس  آذین بندی نمایند.

وی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست ازظرفیت انجمنها ی تحت پوشش خود در پاسداشت هنرمندان و نویسندگان دفاع مقدس استفاده کند.

معاون فرماندار دهگلان همجنین از اداره آموزش و پرورش دهگلان خواست ویژه برنامه هایی با نام زنگ مقاومت برنامه ریزی و اجراکنند.

بازدید [ 754 ]
برچسب ها