اخبار

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان دهگلان، با حضور نظری فرماندار و سایر مسئولین عضو کارگروه در محل فرمانداری شهرستان دهگلان برگزار شد.
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد
در این جلسه نظری فرماندار شهرستان دهگلان، با اشاره به شعار سال که اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام دارد عنوان کرد: مسئولین دستگاههای اجرایی و دست اندر کاران جامعه کسب و کار در این شهرستان می بایست با تکیه بر خرد جمعی و همکاری و تعامل سازنده زمینه تقویت تولید و توسعه اشتغال را فراهم نمایند تا از این طریق ضمن ایجاد فرصت های شغلی جدید برای متقاضیان کار نرخ بیکاری در شهرستان کاهش یابد.
نظری به سیاستها و حمایتهای دولت در خصوص اجرای طرح اشتغال فراگیر و توجه ویژه مسئولین و دستگاه های اجرایی و بانکها برای اجرای آن که در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان و متقاضیان سرمایه گذاری بوده و باعث کاهش نرخ بیکاری میگردد اشاره کرد و ابلاغ تسهیلات اشتغال فراگیر را یک فرصت عالی دانسته و بیان داشت که به ندرت چنین تسهیلاتی ارائه می شود و ما باید از این فرصت کمال استفاده را ببریم.
فرماندار دهگلان  گفت: اشتغال پایدار با جذب سرمایه گذار و رفع موانع تولید از اهداف بلند مدت کارگروه اشتغال است.
وی ایجاد فرصت های شغلی متناسب با ظرفیت های شهرستان را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: اگرهر کدام از ما وظیفه خودمان را انجام بدهیم می توانیم اشتغال بیشتری ایجاد کنیم و زمینه و شرایط را فراهم کنیم تا تولید افزایش پیدا کند و با این کار فضای کسب و کار را بهبود ببخشیم.
در ادامه این نشست حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون راهکارهای سرمایه گذاری در بخش های مختلف و ر-فع موانع و معضلات اشتغال در شهرستان پرداختند.
مفاخری رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان گزارشی از اقدامات انجام شده و مصوبات جلسات قبلی ارائه کرد، و افزود: فراهم سازی شرایط ایجاد فرصت های شغلی جدید از مهمترین وظایف کارگروه به شمار می رود.
در ادامه این نشست حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون راهکارهای سرمایه گذاری در خصوص اجرای طرح اشتغال فراگیر در بخش های مختلف و رفع موانع و معضلات اشتغال در شهرستان پرداختند.

بازدید [ 2750 ]
برچسب ها