اخبار

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان

دومین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان برگزار شد

حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در دومین شورای اداری شهرستان دهگلان که با حضور فرماندار دهگلان، امام جمعه دهگلان و بعضی از مدیران کل استان برگزار شد، اظهار داشت: همانطور که قبلاً نیز اعلام کردیم هر سه ماه یک بار جلسه‌ای با مدیران شهرستان‌ها برگزار می‌شود و در این سفر نیز دیدار چهره به چهره مردم با مدیران به‌منظور پیگیری و حل مشکلات مردم بود.
دومین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان برگزار شد

حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در دومین شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: همانطور که قبلاً نیز اعلام کردیم هر سه ماه یک بار جلسه‌ای با مدیران شهرستان‌ها برگزار می‌شود و در این سفر نیز دیدار چهره به چهره مردم با مدیران به‌منظور پیگیری و حل مشکلات مردم بود.
وی بیان اینکه تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله داریم، گفت: علی‌رغم تمام مشکلات، تحریم‌ها و خروج آمریکا از برجام، باز هم با درایت مقام معظم رهبری و با همان اراده و بینشی که انقلاب کردیم از این گردنه نیز عبور خواهیم کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با تاکید بر لزوم همراهی و ارتباط نزدیک مسئولان با مردم تصریح کرد: ما روزهای سخت‌تر از این را در زمان جنگ پشت سر گذاشته‌ایم به شرط اینکه با مردم باشیم و فاصله بین مردم و مسئولان کمتر شود.
وی با بیان اینکه مردم پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستند، ادامه داد: تلاش شبانه‌روزی مسئولان، اعتماد مردم و توجه ویژه به قشر ضعیف جامعه سبب می‌شود که مردم اجازه ندهند عزت و سربلندی نظامشان توسط دشمن تهدید شود.
خوش‌اقبال مردم را سرمایه اصلی نظام معرفی کرد و افزود: بر همین اساس، تاکید استاندار بر این است که مدیران منتظر مردم برای بیان مشکلاتشان نباشند بلکه موظفند برای بررسی و پیگیری مشکلات مردم پیش‌قدم شوند.
وی با اشاره به اهمیت حضور مردم در کنار مسئولان اظهار کرد: در برابر جنگ اقتصادی که دشمنان راه انداخته‌اند، مقتدرانه ایستادهگی می‌کنیم و از ارزش و استقلالمان کوتاه نمی‌آییم.
خوش‌اقبال با بیان اینکه هدف از برگزاری این جلسات راحت‌تر کردن ارتباط بین مردم و مسئولان است، خاطر نشان کرد: مردم در سخت‌ترین شرایط مسئولان را تنها نخواهند گذاشت و باید مسئولین نیز شنونده خوب و پیگیر مسائل و مشکلات مردم باشند.
گفتنی است؛ در این سفر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در دیدار چهره به چهره با مردم از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

بازدید [ 550 ]
برچسب ها