اخبار

دومین جلسه کار گروه اشتغال شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد

دومین کار گروه اشتغال شهرستان دهگلان امروز با حضور فرماندار و اعضای کار گروه اشتغال در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
دومین جلسه کار گروه اشتغال شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد

جمال ارشدی فرماندار دهگلان دراین جلسه اظهار داشت: مسئولان، روسای بانکها و بخشداران بایدجوابگوی سهل انگاری و کم کاری خود باشند و اگر مدیری نتواند برنامه ریزی کند مطمن باشد که موفق نخواهد شد.
وی در ادامه گفت: مدیر باید صاحب برنامه باشد نه اینکه منتظر برای دستور برنامه باشد و مدیری می تواند حلال مشکلات جامعه باشد که برنامه تدوین کند و از دستگاهها پذیرفتنی نیست که فاقد برنامه باشند.
فرماندار دهگلان در ادامه گفت: امسال میزان جذب اعتبارات شهرستان بستگی به برنامه ریزی شهرستان توسط مدیران است که برنامه ها  در کمیته تخصصی شهرستان در صورت تایید به استان ارسال و از اعتبارات تملک دارئیها و ماده 180 اعتبار به شهرستان اختصاص می یابد.
وی با بیان اینکه همه دستگاهها  باید توان ایجاد فرصت شغلی داشته باشند و در بین بانکها هم رقابت ایجاد شود تا شاهد فرصت های شغلی جدید باشیم که نیاز است دست تولید کندگان داخلی را گرفت و از آنان نیز حمایت نمود.
جمال ارشدی با بیان اینکه مدیران موظفند با برنامه و دست پر در جلسات حاضر شوند گفت: روال سنتی از مدیران قابل قبول نیست مدیر باید بروز بوده و قدرت چانه زنی با استان داشته باشد تا مدیری موفق باشد.
فرماندار دهگلان در ادامه اجرا نشدن مصوبات را غیر قابل قبول دانست و افزود: مدیر باید خود برنامه ریز باشد نه اینکه منتظر باشند که شغل خودش ایجاد شود.
 وی در ادامه گفت: ما باید برای ایجاد اشتغال افراد بیکار را همانند اعضای خانواده خود بدانیم  و در صورت غفلت و فراموشی برای ایجاد  اشتغال، جوانان در صورت بیکاری نا امید شده و باید شاهد فرار مغزها به خارج کشور باشیم.

فرماندار دهگلان با تاکید برحمایت اشتغال داخلی و راه حل موانع و مشکلات دراین حوزه خواستار شناسایی پتانسیل و ظرفیت شهرستان و برنامه ریزی برای ایجاد اشتغال شد.


بازدید [ 644 ]
برچسب ها