اخبار

دیدار فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی دهگلان به مناسبت هفته ناجا با فرماندار این شهرستان

دیدار فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی دهگلان به مناسبت هفته ناجا با فرماندار این شهرستان
در این دیدار جمال ارشدی فرماندار شهرستان دهگلان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با بیان اینکه فعالیتهای خوبی توسط نیروی انتظامی صورت گرفته نظم و امنیت را مرهون تلاش ارگانهای امنیتی، نظامی وانتظامی دانست.
ارشدی با اشاره به اینکه دیدگاه اجتماع محور در شهرستان حاکم است اظهار داشت: در جامعه ای که دیدگاه اجتماع محور حاکم باشد  مردم پلیس را از خودشان می دانند و زمانی که میان مردم و پلیس فاصله ای نباشد آسیبهای اجتماعی خودبه خود کمتر می شود اما اگر میان مردم و پلیس فاصله بیشتر باشد اعتماد مردم کمتر شده و آسیبهای اجتماعی در جامعه بیشتر خواهد شد.
 فرماندار دهگلان در ادامه با مثبت ارزیابی کردن عملکرد فرمانده نیروی انتظامی گفت: در همه حوزه ها خصوصا حوزه اجتماعی کارهای خوبی صورت گرفته است و اگر نواقصی هم وجود دارد باید سریع حل شود.
 ارشدی با بیان مشکلاتی در حوزه راهنمایی و رانندگی شهری گفت: بحث ترافیکی شهری یکی از نواقص است که با دیدگاه رئیس پلیس  راهنمایی و رانندگی قدمهابی مثبت و سازنده در جهت کنترل ترافیک شهر دهگلان باید برداشته شود.
 فرماندار دهگلان با اشاره به رضایتمندی مردم شهرستان از نیروی انتظامی جهت برخورد با توزیع کنندگان موادمخدر و اراذل و اوباش گفت: باید برای جلوگیری جوانان از دام اعتیاد و امنیت پایدار با توزیع کنندگان مواد مخدر و اراذل واوباش برخورد قاطع صورت گیرد.
در پایان نشست فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی به همراه رئیس شورای تامین شهرستان با کار کنان فرمانداری دیدار کردند.

بازدید [ 619 ]
برچسب ها