اخبار

دیدار مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کردستان با فرماندار دهگلان

دیدار مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کردستان با فرماندار دهگلان

در این دیدار حجت الاسلام کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با هدیه یک جلد کلام الله مجید از حمایتهای فرماندار دهگلان از برنامه های سازمان تبلیغات در طول سال 96 قدردانی نمود و در راستای توسعه و گسترش کانون های فرهنگی روستایی در بخشهای شهرستان و همچنین برای تامین زمین دارالقرآن در شهرستان خواهان مساعدت از فرمانداری شد.
در این دیدار نظری فرماندار شهرستان دهگلان هم ضمن خوش آمد گویی از اجرای برنامه های متعدد فرهنگی و به ویژه گفتمان های دینی و تعمیق و گسترش فرهنگ قرآنی با توجه به آسیب های اجتماعی که وجود دارد تقدیر و تشکر کرد و از زحمات تبلیغات اسلامی شهرستان و حمایت مدیرکل سازمان تبلیغات استان تقدیر و تشکر نمود.
نظری در خصوص زمین دارالقرآن نیز گفت: با توجه به اینکه شهر بلبان آباد فاقد هرگونه مرکز فرهنگی می باشد و  نیمه کاره بودن دارالقرآن این شهر، سازمان تبلیغات می تواند با کمک فرهنگ و ارشاد اسلامی و مردم و کمکهای این فرمانداری از محل اعتبارات تملک دارائیها راه اندازی نمایند.
 گفتنی است برای ساخت ساختمان دارالقرآن برای شهر دهگلان نیز سه نقطه در نظر گرفته شد که قرار شد در دستورکار سازمان تبلیغات اسلامی قرارگیرد.

بازدید [ 980 ]
برچسب ها