اخبار

دیدار مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان کردستان و هیئت همراه با فرماندار شهرستان دهگلان و بخشداران مرکزی و بلبان آباد

دیدار مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان کردستان و هیئت همراه با فرماندار شهرستان دهگلان و بخشداران مرکزی و بلبان آباد در خصوص آب و فاضلاب و بررسی وضعیت پروژه های تامین آب و آبرسانی به روستاهای شهرستان
دیدار مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان کردستان و هیئت همراه با فرماندار شهرستان دهگلان و بخشداران مرکزی و بلبان آباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: فرماندار شهرستان دهگلان با تاکید بر اینکه مدیران شهرستانی باید بتوانند ضرورت و اولویت کاری خود را منقل کنند اظهار کرد: بیان برخی نکات و کلید واژه ها توسط مدیران در کمیته های برنامه ریزی باعث خواهد شد هم فرماندار و هم سایر مدیران نسبت به حل مشکل اقناع شوند.

وی افزود: واقعیت این است که انجام صد در صدی پروژه ها بسیار کم است و از آنجا که هدف ما ارائه خدمت به مردم است لذا باید تلاش شود تا شرایط نسبی در خصوص پروژه های عمرانی رعایت شود.

در طی این دیدار محمد زاده مدیرکل آب و فاضلاب روستایی استان کردستان افزود: درصد برخورداری روستاهای شهرستان دهگلان نسبت به استان کردستان از 105 روستا تحت پوشش آب شرب، 32 روستا غیر تحت پوشش و 2 روستا فاقد لوله کشی آب هستند که البته این 2 روستا فاقد سکونت می باشند. با این اختصار شاخص بهره مندی روستاهای شهرستان دهگلان از آب شرب 80/81 درصد بوده است که این میزان در استان 64 ذرصد و در کشور 74 درصد می باشد.

 

بازدید [ 337 ]
برچسب ها