اخبار

دیدار پرسنل اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای دهگلان با فرماندار شهرستان به مناسبت هفته راهدای و حمل و نقل

فرماندار شهرستان دهگلان در این دیدار ضمن تبریک روز راهدار از زحمات راهداران شهرستان تقدیر و تشکر نمودند و روز راهدار را فرصتی مناسب برای قدردانی از تلاشگران عرصه راهداری دانست.
دیدار  پرسنل اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای  دهگلان با فرماندار شهرستان به مناسبت هفته راهدای و حمل و نقل

رماندار شهرستان دهگلان در این دیدار ضمن تبریک روز راهدار از زحمات راهداران شهرستان تقدیر و تشکر نمودند و روز راهدار را فرصتی مناسب برای قدردانی از تلاشگران عرصه راهداری دانسته و افزودند : هفته حمل و نقل و راهداری زمان مناسب است برای معرفی راهداران خدوم و تلاشگر که بخش اعظمی از رونق اقتصادی کشور را مدیون آنها هستیم  .
نظری بیان داشت: راهداران حافظان جان مردم در جاده ها هستند و با توجه به اینکه نجات یک انسان را برابر با نجات انسایت و جامعه دانسته اند، اهمیت کار این عزیزان مشخص می شود.
وی افزودند: راه‌ها یک سرمایه ملی هستند که حفظ و حراست از آنها نیازمند فعالیت نیروهای متخصص می‌باشد و کار راهداران هیچ‌گاه تمامی ندارد و در واقع هرچه بیشتر کار شود، نیازها بیشتر احساس می‌شود.
وي ادامه داد: انتظار و توقع ما از مجموعه اين است كه همچون گذشته با تجربه خود براي خدمات رساني بهتر در جاده ها تلاش داشته باشند.
همچنین قبادی رئیس اداره راهداری شهرستان گزارشی از عملکرد اداره در حوزه راهداری و وضعیت کارکنان مشغول در این اداره را ارائه نمود .
گفتنی است 26 آذر تا يكم دي ماه به عنوان هفته حمل و نقل و راهداري نامگذاري شده است.

بازدید [ 1079 ]
برچسب ها