اخبار

روز شهرستان دهگلان در شورای برنامه ریزی استان

در جلسه شورای برنامه ریزی استان با موضوع شهرستان دهگلان ، تامین اعتبار پروژه های اولویت دارحوزه های عمرانی ، راه روستایی ، آب شرب ، آب وفاضلاب ، کشاورزی پایین دست سدها، فرهنگی وآموزشی، ورزشی، شهرک صنعتی و گازرسانی تعیین تکلیف گردید
روز شهرستان  دهگلان در شورای برنامه ریزی استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان با محوریت بررسی ظرفیت‌ها و طرح‌های عمرانی و نیمه تمام شهرستان دهگلان برگزار شد.

استاندار کردستان در این جلسه به پتانسیل‌های بالای دهگلان اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی مناسب می‌توان دهگلان را به قطب کشاورزی و صنعت استان تبدیل کرد.
بهمن مرادنیا همچنین کمک به بخش خصوصی در راستای توسعه استان را ضروری دانست و افزود: ۲ گاوداری بزرگ با ظرفیت مجموع ۷ هزار راس در سال جاری در دهگلان به بهره برداری می‌رسد.
وی عدم اجرای به موقع بعضی از پروژه‌های عمرانی را نتیجه ضعف در برنامه ریزی عنوان کرد و گفت: باید در بعضی از عملکردهایمان تجدید نظر کنیم.
بهرام نصراللهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در این جلسه گفت: اجرای شبکه آبیاری و زهکشی سد سیازاخ و سورال، اتمام پروژه‌های گاز رسانی، طرح‌های نیمه تمام کشاورزی، ساماندهی شهرک صنعتی و چندین طرح نیمه تمام شهری از اولویت‌های شهرستان دهگلان است.
کوهسار دادور، فرماندار دهگلان هم در این جلسه با بیان اینکه شهرستان دهگلان 64 هزار نفر جمعیت دارد، گفت: این شهرستان دارای ظرفیت‌های خوبی در حوزه‌های مختلف از جمله کشاورزی و صنعت برای توسعه است وی اظهار داشت بنا داریم در شهرستان دهگلان به سمت صنایع تبدیلی و فرآوری پیش برویم و با ایجاد کنسانتره و صنایع مکمل زنجیره ای برای معادن شهرستان را ان شاءالله تکمیل کنیم  و از خام فروشی به تدریج فاصله بگیریم.بازدید [ 320 ]
برچسب ها