اخبار

رونمایی از آمبولانس اهدای از طرف دانشگاه علوم پزشکی استان به بیمارستان شهدای دهگلان توسط فرماندار شهرستان دهگلان

یك دستگاه آمبولانس جديد اسپرينتر 315 مجهز و مدرن به ارزش ۱۴ميليارد ريال از طرف دانشگاه علوم پزشکی استان به بیمارستان شهدای دهگلان تحويل داده شد
رونمایی از آمبولانس اهدای از طرف دانشگاه علوم پزشکی استان به بیمارستان شهدای دهگلان توسط فرماندار شهرستان دهگلان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: فرماندار شهرستان در رونمایی از آمبولانس  بیمارستان شهدای دهگلان به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و هیئت همراه گفت: بخش بهداشت و درمان جزء اولویت های دولت در شهرستان دهگلان است  است /يك دستگاه آمبولانس به اورژانس دهگلان تحويل شد. این دستگاه آمبولانس جديد اسپرينتر 315 مجهز و مدرن به ارزش ۱۴ميليارد ريال به اورژانس 115 اين شهرستان تحويل داده شد.
وی افزود: کمک به ارتقاء شاخص های حوزه   بهداشت درمان جزء اولویت های دولت در شهرستان دهگلان است و در این راستا امروز  آمبولانس اسپرينتر 315 اورژانس مجهز به تجهيزات مدرن روز شامل دستگاه تنفس مصنوعي، دي سي شوك و برانكاردهاي مجهز است تحویل اورژانس ۱۱۵ دهگلان شد . اين دستگاه آمبولانس از سيستم فني و قدرتي بالايي نسبت به بقيه خودروهاي اورژانس برخوردار است و در انجام ماموريت هاي اورژانسي در مناطق سخت گذر بسيار مفيد و موثر خواهد بود. با برنامه ریزی انجام شده ۸ متخصص به صورت تمام وقت در بیمارستان شهدای و در بخش کلنیک این بیمارستان بیماران را ویزیت می کنند.
وی در این مراسم رونمایی ضمن تقدیر وتشکر از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و مدیر وپرسنل شبکه بهداشت وبیمارستان دهگلان  ،  از رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خواست در زمینه استقرار متخصص جراحی و تکمیل تجهیزات اتاق عمل در بیمارستان شهدای این شهرستان اقدام کنند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: دانشگاه علوم پزشکی کردستان در جهت ارتقای خدمات رسانی سلامت به هم استانی های عزیز در مناطق کوهستانی و صعب العبور، برنامه نوسازی و بهبود تجهیزات فوریت های پزشکی دانشگاه را در دست اجرا دارد
یوسفی نژاد گفت هم اکنون در این استان  34 دستگاه آمبولانس پیشرفته بکارگیری شده.

در پایان این مراسم فرماندار به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و هیئت همراه از بیمارستان بازدید و از بیماران عیادت نمودند و جهت بررسی مشکلات شبکه بهداشت شهرستان دهگلان نیز جلسه ای را برگزار کردند.

 

 

بازدید [ 245 ]
برچسب ها