اخبار

سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار،مسئولین و مردم برگزار شد

مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با حضور ارشدی فرماندار دهگلان،خانواده های معظم شهدا، مردم، مسئولان و بسیجیان در حیسینه رستگاران شهرستان دهگلان برگزار شد.
سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار،مسئولین و مردم برگزار شد

در این مراسم حجت الاسلام عباسعلی فرهنگیان استاد حوزه ودانشگاه ضمن تسلیت رحلت بنیانگزار انقلاب اسلامی ایران با اشاره به اینکه تفکرات، رفتار، اندیشه ها و مبارزات امام خمینی(ره) الگوی مناسبی برای ملت ایران و جهان اسلام است اظهار داشت: با برگزاری هرچه باشکوه تر چنین مراسماتی این الگو باید به نسل‌ های آینده معرفی شود.
وی با بیان اهمیت ۱۴ خرداد و سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، ابراز داشت: مراسم ارتحال امام فرصتی است تا ما بتوانیم بیشتر و بهتر حضرت امام(ره) و راه ایشان را به نسل جوان کشورمان و مردم دنیا معرفی کنیم.
حجت‌الاسلام فرهنگیان در ادامه گفت: امام راحل یک مرجع بزرگ دینی، سیاستمدار و عارفی بزرگ بود که در تاریخ بی نظیر است و گرامیداشت ارزش های انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت می کند که این انقلاب با حضور مردم همچنان در تمامی عرصه ها موفق و پیشرو است.
وی با بیان اینکه این نظام مقدس و انقلاب از برکت امام خمینی(ره) و خون شهداء است، افزود: شناخت و حراست از دستاوردهای امام(ره) و وفاداری به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی وظیفه همگانی است.
حجت الاسلام فرهنگیان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین نعمت خداوند به ملت ایران است، از این رو اندیشه و دیدگاه امام راحل باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی در جامعه ترویج و نهادینه شود.

بازدید [ 714 ]
برچسب ها