اخبار

سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد

با حضور دکتر جمال ارشدی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش دهگلان و دیگر اعضای شورا سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد

در ابتدای جلسه نادری مدیر آموزش و پرورش ضمن قرائت مصوبات جلسه قبل به تشریح برنامه‌های آموزش و پرورش درراستای غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان، برگزاری کنکور سراسری 97 در شهرستان دهگلان و مسائل جاری سواد آموزی و ایجاد مرکز یادگیری محلی پرداخت.
 در ادامه جلسه دکتر جمال ارشدی فرماندار شهرستان دهگلان با اشاره به فعالیتهای تابستانی دانش آموزان در تعطیلات تابستان بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در این ایام به نحو شایسته تاکید نمودند و افزودند: در ایام تابستان باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا با اجرای برنامه های مفید و پر بار فرصت مناسبی در راستای رشد و شکوفایی خلاقیت ها و استعدادهای دانش آموزان ایجاد گردد.
وی گفت: تمامی دستگاههای اجرایی ذیربط شهرستان موظفند در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان  در تابستان 97 همکاری های لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند.
در این جلسه فرماندار شهرستان دهگلان  همچنین با اشاره به اهمیت برگزاری کنکور، اظهار کرد: کلیه ادارات و دستگاههای اجرایی مرتبط  در هر چه بهتر برگزار نمودن کنکور باید آموزش و پرورش شهرستان را یاری دهند.
ارشدی بر آمادگی ادارات آب و برق جهت جلوگیری از هرگونه قطع آب و برق حوزهای برگزاری آزمون ، حضور نیروهای انتظامی در حوزه های برگزاری آزمون جهت تامین امنیت حوزه ها ، تامین آمبولانس توسط شبکه بهداشت و درمان جهت حضور در مراکز برگزاری آزمون ، اجرایی شدن مصوبات جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان،  برنامه ریزی برای فراهم آوردن محیطی مناسب جهت برگزاری کنکور سراسری در شهرستان دهگلان تاکید کرد.
دکتر ارشدی فرماندار دهگلان همچنین تشویق بی‌سوادان را به سوادآموزی در قالب کارهای فرهنگی ضروری دانست و گفت: بسته‌های تشویقی که ادارات مختلف از جمله کمیته امداد، جهاد کشاورزی، صنعت معدن تجارت و دیگر ارگان‌ها برای ترغیب مخاطبان بی‌سواد خود به آموختن علم و دانش در نظر گرفته‌اند، تاثیرگذار است.

بازدید [ 919 ]
برچسب ها