اخبار

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان دهگلان، صبح شنبه طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان ،امام جمعه، مسوولان و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد

دکتر جمال ارشدی فرماندار شهرستان دهگلان ضمن تبریک هفته ناجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: امنیت امروز ایران اسلامی مرهون خدمات ارزشمند و تلاش های شبانه روزی نیروی های خدوم انتظامی و نظامی است و در ادامه نیروی انتظامی را از مردمی ترین نهادهای نظامی برشمرد و مهمترین شاخصه این نیرو را حرکت در راستای رفع نیازهای انتظامی و امنیتی آحاد ملت دانست.
وی افزود: هفته نیروی انتظامی فرصتی مناسب است تا دلاوران این نیرو گوشه ای از فعالیت های خود را به نمایش بگذارند.

ارشدی تصریح کرد: پیشرفت های عمرانی، توسعه علمی، فرهنگی و اجتماعی در شهرستان مرهون امنیت برقرار شده توسط نیروی انتظامی است.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی از مردم است و مسولیت ایجاد نظم و امنیت را دارد، گفت: رفتار و عملکرد پلیس در جهت تکریم مردم است و جامعه نیز با رعایت قوانین و هنجارهای اجتماعی نظم و امنیت را نهادینه می کند.
فرماندار شهرستان دهگلان گفت: نیروی انتظامی شهرستان جایگاه و نقش بسزایی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی برعهده دارد و بزرگترین وظیفه این نیرو براساس سخنان مقام معظم رهبری پاسداری از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی است.

بازدید [ 587 ]
برچسب ها