اخبار

معاون عمرانی فرماندار دهگلان

عمران و آبادانی مناطق محروم به ویژه روستاها جایگاه خاصی در برنامه ریزی دولت تدبیر و امید دارد

مسلم رضائی در حاشیه بازدید فرماندار دهگلان ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان از پروزه های عمرانی، زیربنایی، رفاهی، آموزشی و ورزشی در شهرستان دهگلان در جمع اصحاب رسانه استان افزود: بدون تردید اگر فعالیت های زیربنایی و زیر ساختی در مناطق محروم و روستاها بسط و توسعه یابد، پیشرفت و رونق اقتصادی را در این مناطق مشاهده خواهیم کرد.
عمران و آبادانی مناطق محروم به ویژه روستاها جایگاه خاصی در برنامه ریزی دولت تدبیر و امید دارد

 معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار دهگلان در ادامه رضایت مندی مردم در اجرای پروژه ها را  تاثیر گذار دانست و افزود  جهت توسعه شهرستان همه مدیران اجرائی باید پای کار باشند

 وی در ادامه با اشاره به به بحث خدمات و توسعه شهرستان گفت: باید تلاش شود که در زمینه طرح هادی روستایی آب شرب و راه روستایی و ورزش روستایی اقدامات لازم و موثر صورت گیرد.

 معاون عمرانی فرمانداری دهگلان بیان کرد: کمیته برنامه ریزی مهمترین نشست است و مسیر توسعه شهرستان را مشخص می کند

وی اظهار داشت: نبود صنایع تبدیلی و تکمیلی در بخش های زارعت، دامداری و باغداری باعث شده که کشاورزان ما تولیدات خود را به صورت خام به بازار عرضه کنند.

وی تصریح کرد: باید کاری شود که مواد اولیه و تولیدی کشاورزی ما در استان فراوری و پردازش شود که این مهم نیازمند ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در بخش کشاورزی است.

وی اظهار داشت: باید از طریق اعتبارات بانکی و نهادهای ذیربط تسهیلاتی به کشاورزان اعطا شود تا صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی در شهرستان  به منظور توسعه منطقه شکل گیرد که این اقدام باعث ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه می شود.

بازدید [ 533 ]
برچسب ها