اخبار

فرماندار دهگلان حمایت از تولیدات داخلی را حمایت از جامعه ایرانی، توسعه، اشتغال و فرصتهای شغلی جدید دانست

دکتر ارشدی فرماندار شهرستان دهگلان با اشاره به شعار سال 97 تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: حمایت از کالای ایرانی در واقع حمایت از تولیدات ملی است و کشوری می تواند در جریان رقابت نظام جهانی قرار گیرد که تولیدات داخلی خود را تقویت نماید.
فرماندار دهگلان حمایت از تولیدات داخلی را حمایت از جامعه ایرانی، توسعه، اشتغال و فرصتهای شغلی جدید دانست

جمال ارشدی فرماندار شهرستان دهگلان با اشاره به اهمیت و تاکید بیانات مقام معظم رهبری در راستای شعار سال 97 تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: توجه و حمایت از تولید ملی ازمهم‌ترین و کلیدی‌ترین مولفه‌هایی است که سبب بهبود وضعیت اقتصادی کشورمی‌شود چرا که با به گردش درآمدن چرخ‌های تولیدی کشور، بسیاری از مسائل و بحران‌های فعلی اقتصادی جامعه از بن‌بست خارج خواهد شد.
ارشدی افزود: حمایت از کالای ایرانی در واقع حمایت از تولیدات ملی است و کشوری می تواند در جریان رقابت نظام جهانی قرار گیرد که تولیدات داخلی خود را تقویت نماید.
  فرماندار دهگلان در ادامه گفت: بیانات مقام معظم رهبری، سیاست دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در حمایت از تولید داخلی در واقع زمینه ساز توسعه اقتصادی و سایر ابعاد دیگر در توسعه است.
جمال ارشدی اظهار داشت: شرایط جامعه ایرانی و شرایط جغرافیای ایجاب می کند که هر]چه از تولیدات داخلی حمایت کنیم کمک به تولید داخلی نموده و زمینه رشد اقتصادی را فراهم کرده ایم زیرا این توانمندی و توانایی درکشور ما وجود دارد که تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین کالا را تولید کنند و میزان وابستگی ما از نظر اقتصادی درطول زمان به سایر کشورها کاهش یابد.
فرماندار دهگلان حمایت از تولیدات داخلی را حمایت از جامعه ایرانی، توسعه، اشتغال و فرصتهای شغلی جدید دانست و گفت: تقویت تولید داخلی باعث رسیدن به خود کفایی، ایجاد فرصت شغلی، کاهش میزان بیکاری وکاهش آسیب اجتماعی در جامعه می شود.
ارشدی با تاکید بر حمایت از کالای داخلی گفت: عدم روی آوردن به خرید کالاهای داخلی و استفاده نکردن از تولیدات داخلی مشکلی است که امروز در جامعه رواج پیدا کرده است پس وظیفه همگانی است که از کالای داخلی در بخشهای مختلف حمایت شود چونکه زمینه توسعه و پیشرفت کشور را فراهم می کند.

بازدید [ 875 ]
برچسب ها