اخبار

فرماندار دهگلان خبر داد:ارسال 170کامیون کمک مردمی به مناطق زلزله زده کرمانشاه / کمکهای مردم برای ارسال با هماهنگی هلال احمر دهگلان باشد

فرماندار دهگلان خبر داد:ارسال 170کامیون کمک مردمی به مناطق زلزله زده کرمانشاه / کمکهای مردم برای ارسال با هماهنگی هلال احمر دهگلان باشد
نظری فرماندار دهگلان ضمن تسلیت فاجعه تاسف بار به مردم زلزله زده استان کرمانشاه و ضمن تشکر و قدردانی از مردم شهرستان دهگلان جهت کمک خود جوش به مردم زلزله زده گفت: مایه افتتخار است که مردم کشور مان علی الخصوص شهرستان دهگلان با مردم فاحعه دیده ابراز همدردی کردند.
 نظری گفت: از دیروز تاکنون هزاران نفر از مردم دهگلان طی تماس تلفنی از کمکهای جمع آوری شده به خود جوش خبر داده  و خواهان ارسال آن به منطقه سرپل ذهاب هستند.
 فرماندار دهگلان ضمن تشکر از مردم شهرستان خواست که کمکهای جمع آوری شده باید با هماهنگی جمعیت هلال احمر شهرستان ساماندهی، مدیریت  و ارسال شود.
 وی  افزود: اگر کمکها به صورت غیر سازماندهی ارسال شود ناهماهنگی در شهرستان و چه بسا در اسال هم پیش خواهد آمد.
نظری با اشاره به درخواست سازمانهای مردم نهاد از فرمانداری برای جمع آوری کمک به مردم زلزله زده گفـت: درصورت مجوز از طریق جمعیت جوانان هلال احمر دهگلان آنان نیز می توانند با نماینده هلال احمر اقدام به جمع آوری کمک کنند  و کمکهای جمع آوری شده از طرق آنان به هلال احمر جهت ارسال تحویل شود.
 
  10 کامیون کمک مردمی توسط خود مردم به سرپل ذهاب ارسال شده است.

 سیروس محمد زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان با اشاره به استقبال بی نظیر مردم نوعدوست شهرستان گفت:  احساس نوعدوستی و اظهار محبت مردم نسبت به حادثه دیدگان بسیار بی نظیر است.

 وی افزود: از دیروز تاکنون حدود170کامیون کمک مردمی به صورت خود جوش  توسط مردم شهرستان به سرپل ذهاب ارسال شده است.
 نظری فرماندار دهگلان در ادامه گفت: برای جمع آوری کمکهای مردمی باید یک نفر نماینده ازسوی هلال احمر برای اینکار گمارده شود.

بازدید [ 745 ]
برچسب ها