اخبار

فرماندار دهگلان در جلسه شورای اشتغال شهرستان از تصویب 10 طرح جدید با اشتغالزایی 95 نفر خبر داد

نظری فرماندار دهگلان در نشست اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان از تصویب 10 طرح جدید با اشتغالزایی 95 نفر خبر داد و افزود: برای اجرای این طرح ها در مجموع 141 میلیارد ریال از محل تسهیلات اشتغال فراگیر اختصاص داده شده است.
فرماندار دهگلان  در جلسه شورای اشتغال شهرستان از تصویب 10 طرح جدید با اشتغالزایی 95 نفر خبر داد

فرماندار شهرستان دهگلان در این جلسه ضمن اشاره به طرح های در دست اقدام دولت در زمینه ایجاد اشتغال پایدار و واقعی در سطح شهرستان اظهار داشت: دولت ها در سنوات گذشته و حال طرح ها و راهکارهای مختلفی را جهت حل مشکل بیکاری در کشور ارائه و اجرایی نموده اند که در دولت تدبیر و امید نیز طرح های مختلفی از جمله روستا تعاون،اشتغال فراگیر ، مشاغل خرد و خانگی و ... ابلاغ و در دست اجرا دارد که امید است با تدبیر مسئولین و نظارت دقیق اعتبارات تخصیصی در محل مناسب، هزینه و باعث ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان و کمک به وضعیت معیشتی خانواده ها گردد.
نظری با اشاره به اهمیت اشتغال و تولید در تحقق سیاست ملی و اقتصاد مقاومتی گفت: از آنجا که بحث اقتصاد مقاومتی از مباحث مهم کشور است و اشتغال اولین قدم در تحقق آن است لذا با توجه به فرصت کوتاه تاپایان سال، باید به پروژه ها ی پیشنهادی بصورت عملی سرعت بخشید.

بازدید [ 827 ]
برچسب ها