اخبار

فرماندار دهگلان در مراسم روز پرستار ضمن بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان خواستار رفع مشکلات دراسرع وقت شد.

فرماندار دهگلان به همراه رئیس تبلیغات اسلامی به مناسبت روز پرستار از بیمارستان شهدای دهگلان ضمن دیدار با این قشر خدوم آنان را مورد تجلیل قرار داد.
فرماندار دهگلان در مراسم روز پرستار ضمن بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان خواستار رفع مشکلات دراسرع وقت شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : فرماندار ضمن تبریک سالروز میلاد مبارک حضرت‌ زینب کبری(س) به جامعه پرستاری با بیان اینکه نامگذاری روز پرستار به مناسبت سالروز ولادت خجسته حضرت زینب (س) افتخاری بزرگ برای این قشر است افزود: این روز فرصت مناسبی برای پاسداشت خدمات پرستاران زحمتکش است که با تأسی از حضرت زینب کبری (س) به همنوعان خود خدمت می کنند.

وی افزود: پرستاران قشری هستند که زحماتشان بر کسی پوشیده نیست و در کنار همه خدماتی که مجموعه بهداشتی‌ درمانی انجام می‌دهند آرامش را برای بیماران و خانواده آنها به ارمغان می‌آورند.

فرماندار دهگلان اهميت شغل پرستاري را واضح و روشن خواند و گفت كه پرستاری شغل شريفي است وهركس با هر دين و هرمسلكي كه دارد در برابر آن احساس خضوع و تواضع مي كند.

وی روز پرستار و وظیفه پرستاران را سنگین و مقدس دانست و گفت: پرستاران قشر زحمتکش جامعه هستند که در خط مقدم نظام سلامت قرار دارند و باید در اولویت قرار گیرند تا شاهد جامعه ای سالم و بانشاط باشیم.

ارشدی درادامه با اشاره به مشکلات ذکر شده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت:هرچند در حوزه پزشکی و بیمارستان مشکل وجود دارد اما با تغییر مدیریت جدید که کارهای خوبی هم دراین مدت صورت گرفته باید تلاش شود مشکلات سریع رفع شوند.

 فرماندار دهگلان با اشاره به بحث کلینک شهرستان گفت: سعی می شود در دهه مبارک فجر امسال این کلینیک جهت رفاه مردم شهرستان افتتاح شود.

بازدید [ 508 ]
برچسب ها