اخبار

فرماندار دهگلان در نشست کارگروه رفع موانع تولید کارخانجات و کارگاهای تولیدی شهرستان بر تقویت بخش خصوصی جهت ایجاد اشتغال تاکید کرد

نشست کار گروه حل رفع موانع تولید و حل مشکلات کارگاه تعمیر ادوات کشاورزی، تراشکاری، شرکت سابینا و واحد مرغداری زاگرس در سالن جلسات فرمانداری دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد.
فرماندار دهگلان در نشست کارگروه رفع موانع تولید کارخانجات و کارگاهای تولیدی شهرستان بر تقویت بخش خصوصی جهت ایجاد اشتغال تاکید کرد

 در این نشست مدیران کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرستان حسن توجه فرماندار دهگلان جهت رفع مشکلات  این واحدها در راستای ایجاد اشتغال شهرستان را قابل تقدیر دانسته و اینکار رامایه دلگرمی و امید به تولیدی کنندگان شهرستان عنوان نمودند.
 دکتر جمال ارشدی فرماندار دهگلان با تاکید بر تقویت بخش خصوصی در راستای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری گفت: نگاه ما بیشتر متوجه بخش خصوصی است و در این راستا برای حل مشکلات تولید کنندگان تلاش می شود.
 ارشدی فرماندار دهگلان  برای حل مشکلات این تولیدی ها از ادارات مربوطه خواستار شفاف سازی برای حل  این مشکل شد.
وی گفت: نگاه من بیشتر به حوزه تولید و تقویت بخش خصوصی است زیرا در بخش خصوصی بیشتر ایجاد اشتغال خواهد شد.
وی افزود: با توجه به اختیارات در حوزه شهرستان می توانیم درصد حل این مشکل برآییم و اگر مشکل هم مربوط به استان باید از طریق مذاکره حل شود.
 ارشدی با تاکید بر حمایت از تولید داخلی و تولید کنندگان شهرستان گفت: به دستگاهها دولتی اعلام شده که از تولیدات داخلی استفاده شود.
  فرماندار دهگلان در پایان با ارائه پیشنهادی گفت: در هر صورت باید حل واحدهای تولیدی حل شود اگر درحوزه شهرستان باشد باید در شهرستان و اگر مربوط به استان باشد باید از طریق مذاکره درصدد حل مشکلات تولیدکنندگان باشیم زیرا وظیفه ما کمک به بخش خصوصی است که اگر فعالیت بخش خصوصی بیشتر شود میزان فرصت شغلی نیز بیشتر خواهد شد.


بازدید [ 240 ]
برچسب ها