اخبار

فرماندار دهگلان طی پیامی سال نو را به مردم شهرستان تبریک گفت

دکتر جمال ارشدی فرماندار دهگلان طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را به ملت ایران اسلامی خصوصاً مردم همیشه در صحنه شهرستان دهگلان تبریک گفت.
فرماندار دهگلان طی پیامی سال نو را به مردم شهرستان تبریک گفت

(بسم الله الرحمن الرحیم)

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبراللیل و النهار
                                                          یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحالنوروز آیتی از لطف پروردگار و یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی با نسیم روح بخش و دل انگیز خود از راه می رسد و قلب هر انسان روشن ضمیر را به سوی جلال و جمال الهی رهنمون می کند.
این رستاخیز الهام بخش رویشی درونی برای ماست که همچون طبیعت بی جان آغازی دوباره را برای شکوفایی استعدادهای خدادادی خود رقم بزنیم.
نوروز فرصتی برای بازگشت به خود وانقلاب درون است و بازدودن غبار و هرگونه سیاهی دل و جان ،عینیت می یابد،این موهبت برای ایرانیان با فصل شکوفایی و بهار آفرینش مقارن شده تا آغاز سال جدید با رویت بی انباز خداوند و تحول طبیعت همراه باشد و مجالی برای تعمق در آیات و نشانه های الهی فراهم شود.
اینجانب جمال ارشدی ضمن تجدید ارادت به محضر همه مردم ایران اسلامی خصوصأ مردم شهرستان دهگلان، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهدا و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به ساحت همه آنان درود می فرستم و نوروز و سال نو را محضر شریف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، رئیس جمهور، دولت خدمتگزار و همه شما مردمان با بصیرت شهرستان دهگلان تبریک عرض نموده و امیدوارم سال نو  که از طرف رهبر معظم انقلاب با شعار" حمایت از کالای داخلی" نامگذاری شده است،سالی و سرشار از موفقیت، سربلندی، عزت و افتخار برای شما عزیزان بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود.

جمال ارشدی

فرماندار شهرستان دهگلان

بازدید [ 926 ]
برچسب ها