اخبار

فرماندار شهرستان دهگلان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان دهگلان

فرماندار شهرستان دهگلان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان دهگلان به مناسبت هفته نیروی انتظامی : هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای تجلیل و قدرشناسی از جان برکفان عرصه امنیت و سلامت اجتماعی است. اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط اجتماعی ثمره تلاش شبانه روزی سبز پوشان با اخلاص نیروی انتظامی است
فرماندار شهرستان دهگلان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان دهگلان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: کوهسار دادور امروز صبح در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت هفته نیروی انتظامی که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان دهگلان ضمن تقدیر از عملکردحوب نیروی انتظامی در شهرستان گفت: پلیس هوشمند امین مردم است و خوشبختانه امروز مردم به پلیس اعتماد دارند.
دادور ، با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی که اقتدار، عزت، اخلاق‌مداری و همراهی با مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده است امروز به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با بهره‌مندی از ظرفیت بالای سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش بارزی در برقراری نظم، آرامش و امنیت در شهرها، روستاها و مرزهای کشور ایفا می‌نماید.
فرماندار شهرستان دهگلان  افزود: امنیت و آرامش امروز شهرستان دهگلان ، مدیون فداکاری‌ها و فعالیت‌های شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که در سایه تلاش و مجاهدت آنان، فضایی امن و مناسب برای رشد و توسعه شهرستان مهیا شده است.
وی تصریح کرد: بدون شک، پیشرفت، تعالی و نیل به توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت، فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.
دادور ابراز کرد: با تلاش‌های شبانه روزی دستگاه‌های امنیتی، شاهد برقراری امنیت پایدار در منطقه هستیم و نقش نیروی انتظامی در زمینه پیشگیری و کاهش جرائم در شهرستان دهگلان  بسیار مهم بوده و نیروی انتظامی عملکرد موفقی از خود بر جا گذاشته است.
در پایان این مراسم مراسم با حضور رئیس و اعضا شورای تامین از فرمانده انتظامی شهرستان، پرسنل و کارکنان ساعی زحمت شهرستان دهگلان تقدیر و تجلیل شد. 

 

بازدید [ 275 ]
برچسب ها