اخبار

مراسم بزرگداشت نهم دی ماه درمسجد محمد رسول الله با حضور فرماندار

مراسم بزرگداشت نهم دی ماه با حضور فرماندار و مسئولان استان و شهرستان در مسجد محمد رسول الله برگزار شد
مراسم بزرگداشت نهم دی ماه درمسجد محمد رسول الله با حضور فرماندار

به گزارش روابط عمومی دهگلان: مراسم حماسه نهم دی ماه با حضور فرماندار، جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان کردستان و مسئولان شهرستان در مسجد محمد رسول الله برگزار شد.

در این مراسم ماموستا محمدی امام جمعه دهگلان ضمن محکوم نمودن حرکات فتنه گران سال 88 اظهار داشت: هدف فتنه گران در سال 88 بی حرمتی به اسلام و انهدام انقلاب اسلامی بود.

 وی افزود: امروز کشورهای استعمارگر می خواهند کشورهای اسلامی را به چند کشور تبدیل نمایند که نتوانند در مقابل کشور جعلی اسرائیل بایستند و با همقطاران خود در مناطق اسلامی به راحتی بتوانند به مطاع خود دست یابند.

امام جمعه دهگلان گفت: تصور دشمنان این است که اگر در مناطق اسلامی امنیت باشد دیگر به مقاصد خود دست نخواهند یافت بنابراین درصدد برهم زدن اتحاد جهان اسلام هستند.

وی با اشاره به فتنه 88 گفت: فتنه گران از اوایل انقلاب اسلامی تاکنون همیشه درصدد براندازی آن بوده اند اما با هوشیاری مردم با بصیرت ایران اسلامی نتوانستد به نقشه شوم خود دست یابند.

امام جمعه دهگلان گفت: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در مقاطع حساس تاریخی که انقلاب به آنان نیاز داشته به میدان آمده و فتنه 88 را برای همیشه به زباله دان تاریخ انداختند.

بازدید [ 431 ]
برچسب ها