اخبار

مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و در مان دهگلان با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد.

در این مراسم دکتر سعدالله اسماعیلی به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان معرفی و از دکتر خالدیان تجلیل شد.
مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت  و در مان دهگلان با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد.
 نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این مراسم با اشاره به طرح تحول سلامت اظهار داشت: طرح تحول سلامت خدمتی ماندگار از دولت تدبیر و امید است که سبب خرسندی و ابراز رضایت مردم از این طرح عظیم شده است.
وی در ادامه گفت: این طرح توانسته رضایت مندی درصد بالایی از مردم را به خود اختصاص دهد که اثرات آن در جامعه به وضوح آشکار است.
نظری بیان داشت: مراکز بهداشتی و درمانی دهگلان  به لحاظ امکانات و تجهیزات جهت ارایه خدمات به مردم این نیازمند توجه جدی شهرستان  است.
فرماندار دهگلان در ادامه این مراسم  با اشاره به بیمارستان تازه تاسیس شده دهگلان به نبود رضایت بخشی در بعضی حوزه ها اعم از آزمایشگاه و سنوگرافی در این بیمارستان، گفت: راه اندازی و افتتاح بیمارستان دهگلان از خواسته های اصلی مردم و مسئولان این منطقه از دولت بود که با پیگیری های انجام شده و نیاز منطقه، موفق به افتتاح آن شدیم و امیدوارم  مواردی چون نبود پزشک متخصص و جراح که جزء اصلی ترین خواسته های مردمی است در سریع ترین زمان ممکن جبران شود و مردم این منطقه از وجود بیمارستان  به معنای حقیقی کلمه بهره مند شوند.
فرماندار شهرستان دهگلان به خدمات دولت در بحث بهداشت و درمان در شهرستان اشاره کرد و افزود: توجه به مراکز بهداشتی و درمانی به ویژه در بخش‌ها از ضروریات است.
  وی مسئولیت را فرصتی برای خدمت به مردم دانست و افزود: تلاش و برنامه‌ریزی برای بهبود ارایه خدمات به مردم باید در دستور کار قرار گیرد.
   در پایان این مراسم دکتر سعدالله اسماعیلی به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان معرفی و از دکتر خالدیان تجلیل شد.
 گفتنی است که دکتر اسماعیلی مدیر حوادث فوریتهای پزشکی کردستان و سابقه 11 سال خدمت و سابقه 8 سال مدیریتی را درکانامه خود دارد.

بازدید [ 1251 ]
برچسب ها