اخبار

مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دهگلان با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد

مراسم تکریم ومعارفه فرماندار شهرستان دهگلان همزمان با هشتمین جلسه شورای اداری این شهرستان و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان برگزار شد که در این آیین دکتر جمال ارشدی به عنوان فرماندار جدید معارفه و از یحیی نظری فرماندار سابق تکریم شد.
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دهگلان با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد

ارشدی فرماندار جدید دهگلان در مراسم تکریم و معارفه با اشاره به خدمتگزاری مسئولان در جامعه اظهار داشت: خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار سنگین است زیرا دین و ارزشهای دینی ما برهمین اساس استوار است.
 ارشدی با تاکید بر نگاه توسعه گرانه در شهرستان اظهار داشت: باید تفکر توسعه ایجاد شود و مدیران هم تفکر توسعه گرانه داشته زیرا توسعه زمانی معنا پیدا می کند که هم توسعه اقتصادی، اجتماعی،سیاسی و فرهنگی باشد که معیار سازمانهای بین المللی همین است و کشورها را برهمین اساس مقایسه می کنند.
فرماندار دهگلان در ادامه با اشاره به حوزه فرهنگی گفت: باید تفکر سیستمی از حوزه فرهنگ خارج کنیم و فرهنگ باید از بطن مردم و توسط مردم مدیریت شود.
  وی با اشاره به جذب سرمایه گذار در حوزه اقتصادی که هدف آنرا کمک به توسعه اقتصادی و توسعه شهرستان دانست و گفت: در کنارآن فرهنگ هم می تواند کمک کند زیرا در فرهگ بحث سرمایه اجتماعی داریم که با وجود نخبه های بسیار خوب در شهرستان چه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی که باید از توان و پتانسیل آنان استفاد شود.
ارشدی گفت: اگر حس اعتماد صداقت در جامعه تقویت شود بحث اقتصاد هم تقویت شده و کمک به تمایل و جذب سرمایه گزار برای سرمایه گزاری می کند.
 وی نگاه در شهرستان دهگلان را بحث اقتصاد و اشتغال و کاهش بیکاری دانست و گفت: در کنار آن هم فضای باز فرهنگی استفاده از احزاب،ان جی او ها و گروهای محلی در توسعه شهرستان بسیارمی تواند کمک کند.
ارشدی اعتماد بین مردم و مسئولین، استفاده از قانون نه برای ممانعت بلکه برای تسهیل گری جذب سرمایه گزار که هدف سرمایه گزاری است را لازم دانست و  گفت: نیاز است دستگاهها در این زمینه کمک کنند.
فرماندار جدید دهگلان هدف از خدمت را تحقق ارزشهای انقلاب و اسلام دانست و گفت: مردم نباید ازما ناراضی باشند زیرا مردم ولی نعمت ما هستند پس باید تمام فعالیتهای ما در این زمینه صورت گیرد و بتوانیم قدمهای خوبی با همکاری نهادها در شهرستان برداریم.
گفتنی است در پایان از زحمات نظری فرماندار سابق دهگلان تجلیل و جمال ارشدی به عنوان فرماندار جدید دهگلان معرفی شد.

 

بازدید [ 836 ]
برچسب ها