اخبار

مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دهگلان

با حضور جناب آقای خوش اقبال و مسئولان شهرستان مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دهگلان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دهگلان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: در این مراسم از زحمات یک ساله جناب آقای دکتر ارشدی فرماندار سابق دهگلان  تقدیر و  تشکر بعمل آمد و جناب آقای کوهسار دادور به عنوان  سرپرست فرمانداری شهرستان دهگلان منصوب گردید.

حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما هستند گفت: باید تلاش کنیم که رضایت مندی مردم جلب شود.

 وی افزود: با وجود مشکلات اقتصادی در جامعه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی همیشه به نظام و انقلاب پایبند بوده و در همه صحنه ها با حضور گسترده حافظان انقلاب هستند

خوش اقبال در ادامه اظهار داشت: دغدغه همه ما مدیران و مسئولان باید خدمت به مردم در همه عرصه ها  باشد زیرا مردم ما در روز 22 بهمن با وجود مشکلات اقتصادی نشان دادند که در همه حال با انقلاب بوده و خواهند ماند.

 وی از فرماندار جدید و مسئولان شهرستان خواست که باید دغدغه آنان هم مانند فرماندار سابق تلاش برای توسعه، عمران و آبادانی شهرستان باشد که برای اینکار نیاز است مدیران و مسئولان شهرستان همچون گذشته یکدل و همصدا باشند.

ماموستا سید عارف عنایتی امام جمعه دهگلان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار دهگلان ضمن تشکر و قدردانی از فرماندا سابق شهرستان دهگلان گفت: فرماندار در دوران خدمت یک ساله به رسالت و وظیفه خود  در راستای خدمت به مردم صادقانه عمل کرده است.

ماموستا سید عارف عنایتی امام جمعه دهگلان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار دهگلان ضمن تشکر و قدردانی از فرماندار سابق شهرستان دهگلان گفت: فرماندار در دوران خدمت یک ساله به رسالت و وظیفه خود  در راستای خدمت به مردم صادقانه عمل کرده است و به سرپرست فرمانداری دهگلان خیر مقدم و خوش آمد گویی گفت، وی با انتقاد از اینکه شهرستان دهگلان از جهت تزریق بودجه و اعتبار بسیار ضعیف است بیان کرد: اگر فرماندار که نماینده دولت است بودجه در اختیار نداشته باشد محدود است که این محدودیت باعث ایجاد مشکلات و حاشیه خواهد شد.

وی با انتقاد از اینکه شهرستان دهگلان از جهت تزریق بودجه و اعتبار بسیار ضعیف است بیان کرد: اگر فرماندار که نماینده دولت است بودجه در اختیار نداشته باشد محدود است که این محدودیت باعث ایجاد مشکلات و حاشیه خواهد شد.

 

 

بازدید [ 565 ]
برچسب ها