اخبار

مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان با حضورفرماندار دهگلان و فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان

مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان با حضورفرماندار دهگلان، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ، مسئولان و جمعی از بسیجیان شهرستان در محل کانون شهید مطهری دهگلان برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان با حضورفرماندار دهگلان و فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان
مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان با حضورفرماندار دهگلان، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ، مسئولان و جمعی از بسیجیان شهرستان در  محل کانون شهید مطهری دهگلان برگزار شد.
 در این مراسم سردار رجبی با تاکید بر شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است، اظهار داشت: وظیفه همه ماست که از تولید داخلی استفاده  کرده و از تولید و تولید گر حمایت کنیم زیرا با خرید از آنان زمینه رونق تولیدات را بوجود می آوریم.
سردار رجبی در ادامه با تاکید بر خدمت در جامعه از فرماندهان جدید دو شهرستان قروه و دهگلان خواست در حوزه مردم یاری، مردمداری و محرومیت زدایی، توسعه، پیشرفت و آبادانی  روستاها خوب عمل کنند.
 وی در ادامه ضمن تقدیر از فرمانده سابق ناحیه مقاومت سپاه دهگلان گفت:عملکرد و ارزیابی ایشان بسیار مثبت بوده و به عنوان یک پاسدار و سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شایسته تقدیر است.
فرمانده سپاه بیت المقدس اظهار داشت: کسانی که خادم نظام هستند در روز قیامت سربلند درگاه الهی خواهند بود زیرا خداوند وعده داده است کسانی که تقوی الهی پیشه کنند و در راه خدا مجاهدت ورزند خداوند آنان را یاری خواهد نمود.
  سردار رجبی با اشاره به ضعیف بودن زیر ساخت شهرستان دهگلان گفت: نگاه ما این است که زیر ساخت شهرستان تقویت شود  زیرا شهرستانهای دیگر زیر ساخت خوبی در طی دوران تشکیل داشته اند که  در دهگلان کمتر توجه شده است.
 فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: سپاه خواهان  توجه به زیر ساخت بیشتر نسبت به قبل در شهرستان دهگلان است و طی سنوات گذشته  اقدامات زیر ساختی در حد وسع و توان سپاه انجام شده که اقدامات خوبی بوده  اما آن چیزی نیست که ما در حوزه زیر ساخت انتظار داریم.
سردار رجبی از فرمانده جدید دهگلان خواست که با مسئولین ادارات سطح شهرستان دهگلان روحیه تعاون، همکاری و همدلی را تقویت نماید و این ابلاغ است که در فضای هم افزایی و دوستانه باید کارها را دنبال کنند اگر هردستگاهی به صورت مجزا کار کند کار خیلی برکت پیدا نمی کند پس در سایه اتحاد می توانیم به موفقیت بهتر دست یابیم و انقلاب ما هم نتیجه اتحاد و باهم بودن که نهضت ما پیروز شد.
فرمانده سپاه بیت المقدی در ادامه گفت: مردم یاری، مردمداری، محرومیت زدایی و کمک به توسعه استان جزو فرامین رهبر معظم انقلاب است که لازم است مسئولان به آن توجه کنند.
در پایان مراسم سرهنگ پاسدار محمد امانی به عنوان فرمانده جدید سپاه دهگلان معرفی و از زحمات سرهنگ پاسدار محمد رضا حیدری تجلیل شد.

بازدید [ 1158 ]
برچسب ها