اخبار

مراسم جشن گلریزان در حمایت از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد

مراسم جشن گلریزان در حمایت از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد

دکتر جمال ارشدی فرمانداردهگلان در مراسم جشن گلریزان در حمایت از آزادی زندانیان جرائم غیرعمد درشهرستان دهگلان هدف اصلی از برپایی جشن گل‌ریزان در سطح شهرستان‌ همواره فرهنگ ‌سازی و آگاهی بخشی به مردم بوده و در این زمینه خواستاریم این نهاد بیشتر مورد حمایت قرار گیرد، چرا همه ما به دنبال یک هدف بوده و آن هدف مشترک هم ایجاد جامعه‌ای پویا است.
وی اظهارداشت: همه ما علاوه بر مسئولیت فردی خود مسئولیت اجتماعی  هم در قبال همشهریان و همنوعان خود داریم که باید برای ادای آن تمام سعی و تلاش خود را به کار گیریم.
فرماندار شهرستان دهگلان در ادامه ی این مراسم اضافه کرد: کسی که بدون مرتکب شدن به جرم و جنایتی به دلیل وقوع حادثه ای هم چون تصادف به زندان می افتد، خانواده اش در معرض متلاشی شدن و فرزندانش هم در خطر آسیب های اجتماعی قرار می گیرند.
وی کمک به زندانیان غیر عمد، سبب جلوگیری از آسیب های اجتماعی خانواده و کمک رساندن به قربانی حادثه و خانواده قربانی می شود.
دکتر ارشدی با اشاره به اینکه خانواده فرد زندانی در معرض انواع آسیب های اجتماعی هستند، عنوان کرد: مساعدت مردم و خیرین در آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد، نقش چشم گیری در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه دارد.
لازم به ذکر است در این مراسم بالغ بر دویست  میلیارد ریال توسط خیرین برای آزادی زندانیان غیرعمد این شهرستان جمع آوری شد.

بازدید [ 648 ]
برچسب ها