اخبار

مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهر بلبان آباد با حضور فرماندار دهگلان برگزار شد

مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهر بلبان آباد با حضور فرماندار دهگلان برگزار شد
در این مراسم یحیی نظری  فرماندار شهرستان شازند گفت: نظام اسلامی به برکت اسلام و به برکت امام و استمرار مقام معظم رهبری توانست جایگاه خود را در سراسر دنیا پیدا کند و آمریکا که هرگز این جایگاه را باور نمی کرد ، امروز پذیرفته که بدون قبول ایران ، قبول رهبری ایران و مردم ایران و دولت ایران ، نمی تواند نقش خود را در جهان ایفا کند .
ویافزود: با گذشت چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، رمز موفقیت و پیشرفت کشور قانون گرایی، پرهیز از اختلاف افکنی و عمل به قانون اساسی به عنوان ثمره خون شهداست.
فرماندار شهرستان دهگلان همچنین گفت: ما باید از دستاوردهای نظام که مردم سالاری دینی و قانون اساسی است دفاع کنیم و قدر این نعمت های الهی را که مهمترین آن امنیت است بدانیم.
نظری اضافه کرد: دشمنان تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا نظام را ناکارآمد معرفی و حس نا امیدی را در جامعه القا نمایند؛ در حالیکه کشور ایران در بسیاری از زمینه ها بویژه زمینه های علمی و فناوری های روز پیشرفته و صنایع نظامی در سطح بالا و بعضاً رتبه های برتر جهان قرار دارد و دشمنان ما چه اعتراف بکنند و چه نکنند می دانند که انقلاب اسلامی، کشور ایران را در تمام زمینه های سیاسی، اقتصادی و دیگر مسائل مستقل کرد.

بازدید [ 809 ]
برچسب ها