اخبار

معاون امنیتی سیاسی استاندار کردستان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار دهگلان/ فرمانداران باید دغدغه اصلیشان خدمت به مردم و حل مشکلات باشد

معاون امنیتی سیاسی استاندار کردستان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار دهگلان/  فرمانداران باید دغدغه اصلیشان خدمت به مردم و حل مشکلات باشد

درمراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دهگلان خوش اقبال با اشاره به خدمتگزاری در جامعه اظهار داشت: کسانی که توفیق خدمتگزاری به مردم را پیدا می کنند باید با خدمت و تلاش صادقانه دل مرد را به دست بیاورند.
 وی افزود: شعارهای اولیه انقلاب اسلامی خدمت به مردم، محرومین و مستضعفین جامعه بوده و خوشا به حال کسانی که با این دیدگاه وارد عرصه خدمت و مسئولیت شده و گره گشای مشکلات مردم هستند.
معاون امنیتی سیاسی استاندارکردستان در ادامه گفت: ما باید در هر پست و مقامی که هستیم  و تا زمانی که زنده هستیم بتوانیم خدمتگزاران واقعی و صادق برای مردم جامعه باشیم.
خوش اقبال افزود: فرمانداران باید دغذغه اصلیشان خدمت به مردم و حل مشکلات به مردمی که شایسته خدمت هستند، باشند و امیدورام که فرماندار جدید دهگلان با توجه به پتانسیل موجود منطقه که کشاورزی وصنعتی است، مفید واقع شود.
 دراین مراسم از زحمات نظری فرماندار دهگلان تجلیل و جمال ارشدی که به مدت 8 ماه سمت سرپرستی فرمانداری شهرستان کامیاران را برعهده داشت به عنوان فرماندار جدید شهرستان دهگلان معرفی شد .

بازدید [ 348 ]
برچسب ها