اخبار

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان در جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان:امروز هم نيازمند همراهى و همدلى، تبعيت از مقام معظم رهبرى و دفاع از آرمان هاى انقلاب هستيم

خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان در هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان گفت:امروز هم نيازمند همراهى و همدلى، تبعيت از مقام معظم رهبرى و دفاع از آرمان هاى انقلاب هستيم و در شرايط امروز كه دشمنان هر روز به دنبال دسيسه و توطئه جديدى هستند، بايد به گونه او عمل كنيم كه همراهى ملت را با خود داشته باشيم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان در جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان:امروز هم نيازمند همراهى و همدلى، تبعيت از مقام معظم رهبرى و دفاع از آرمان هاى انقلاب هستيم
حسين خوش اقبال در جلسه شوراى ادارى شهرستان دهگلان ضمن گراميداشت ايام مبارك دهه فجر با يادآورى توجه امام نسبت به راى و جايگاه مردم در حكومت، افزود: اعتماد متقابل امام و ملت موجب شد كه اين ملت در سخت ترين شرايط زمان انقلاب، بحران هاى بعد از انقلاب و ٨ سال دوران دفاع مقدس پشت سر امام و رهبرى ايستادند. 
وى مردم را ولى نعمت مسئولين و شايسته خدمت بى منت دانست و اظهار داشت: مردم وظيفه خود را در قبال امام و انقلاب و كشور ادا كرده اند و امروز وظيفه ما مسئولين خدمت و تلاش براى حل مشكلات، معيشت و اشتغال مردم است و اگر دغدغه اى جز اين داشته باشيم بايد در پيشگاه خداوند، ملت بزرگ و روح بلند امام پاسخگو باشيم. 
خوش اقبال در ادامه گفت: همه ما مديران، احزاب، گروه ها، رسانه ها و ائمه محترم جمعه مسئوليت شرعى و قانونى داريم كه در ايام دهه مبارك فجر هماهنگى، همدلى، محدت و يكپارچگى را كه عامل پيروزى انقلاب شد در ميان مردم و مسئولين تبليغ كنيم. 
وى ادامه داد: امروز هم نيازمند همراهى و همدلى، تبعيت از مقام معظم رهبرى و دفاع از آرمان هاى انقلاب هستيم و در شرايط امروز كه دشمنان هر روز به دنبال دسيسه و توطئه جديدى هستند، بايد به گونه او عمل كنيم كه همراهى ملت را با خود داشته باشيم. 
معاون استاندار همچنين به وظيفه سنگين مسئولين در قبال آگاه سازى مردم در دنياى ارتباطات و اطلاعات امروز اشاره كرد و افزود: بايد دانستن را حق مردم و پاسخگويى به مطالبات به حق مردم را وظيفه خود بدانيم و به آن جامه عمل بپوشانيم. 
خوش اقبال داشتن گوش شنوا براى شنيدن درد دل مردم را توصيه امام و رهبرى و مورد تاكيد رييس جمهور عنوان و خاطرنشان كرد: حق اعتراض، حق درخواست و حق سوال با مردم و حق پاسخگويى با مسئولان است. 
وى تاكيد كرد: با سكوت، عدم پاسخگويى و بى اعتنايى به مردم، نمى توان كار انقلابى و جهادى كرد بلكه ما به عنوان خدمتگذاران مردم بايد قبل از اينكه مردم مشكلات را مطرح كنند خودمان به جنگ مشكلات برويم و نگذاريم مردم نسبت به توجه مسئولين به جامعه نااميد شوند. 
خوش اقبال همچنين تاكيد: ما مسئول پشت ميز نشين نمى خواهيم؛ از بخشداران، فرمانداران و مديران انتظار داريم با  سركشى به حوزه هاى استحفاظى خود و حضور در ميان مردم، مشكلات مردم را پيگيرى كنند. 
معاون سياسى، امنيتى و اجتماعى استاندار كردستان، ادامه داد: براى توسعه همه جانبه شهرمان بايد سطح آگاهى جامعه را بالا ببريم و تلاش كنيم گفتمان محورى جايگزين خشونت محورى شود و تلاش كنيم ايجاد انگيزه بيشتر، تلاش بيشتر و حس همدلى و همكارى جايگزين سكوت، گرفتارى و ناراحتى شود. 
وى افزود: بايد به سمت سوى خرد جمعى و استفاده از تمامى انديشه ها در راستاى توسعه شهر حركت كنيم و تلاش كنيم همه نهادهاى مردمى به پيگيرى و تلاش ما اعتقاد داشته باشند.
خوش اقبال همچنين اذعان داشت: ما اعتقاد داريم تمامى جريان هاى سياسى، رسانه ها، احزاب و گروه هايى كه چارچوب هاى قانون اساسى را پذيرفته اند حق پيگيرى، سوال، درخواست و مشاركت در كارها را دارند. 
وى در ادمه اظهار داشت: همه ما بايد از تضاد آرا استقبال كنيم، چرا كه در تضادها و طوفان هاى فكرى است كه مى توانيم راه حل هاى مناسب براى ساختن جامعه را بيابيم. 
خوش اقبال تاكيد كرد: بايد تنگ نظرى ها را كنار بگذاريم، نقد را بپذيريم، هر نقدى تخريب نيست و برخى مى تواند بسيار سازنده باشد پس به سمت نقد منصفانه برويم به سمت هماهنگى و هماهى براى حل مشكلات مردم برويم. 
وى در پايان خاطرنشان كرد: در شرايط خاصى هستيم كه مشكلات زيادى اطرافمان هستند كه در راس آنها آمريكا، اسراييل و كشورهاى مرتجع منطقه قرار دارند و تلاش دارند اميد را از ملت ايران بگيرند اما ما بايد تلاش كنيم با ارتباط حسنه با مردم، با شنيدن صداى مردم و اقدام در راستاى حل مسائل و مشكلات مردم، آنها را نسبت به نظام، انقلاب و دولت اميدواريم كنيم.

بازدید [ 349 ]
برچسب ها