اخبار

بیان مشکلات روستای سیس و پاسخگویی مدیران شهرستان

میز خدمت دهستان سیس

برگزاری میز خدمت در روستای سیس با حضور فرماندار و مدیران ادارات سطح شهرستان
میز خدمت دهستان سیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: جمال ارشدی فرماندار شهرستان دهگلان در این برپایی این میز خدمت در روستای سیس فرمودند: مشکلی که ما داریم مدیران را در مقابل هم و مردم را در مقابل مدیران قرار می دهیم همه باید تلاش کنیم این مشکلات حل شوند.باید از تمام مدیران کمک خواسته و اگر مشکل حل نشد آنگاه از استانداری کمک خواسته و مشکل اصلی ما اعتبارات است. هدف ما این است که برای مشکلات راه حل مناسب را پیدا کنیم. مردم باید مشارکت داشته باشند و با مسئولین همکاری داشته باشند. قطعا هر کاری در حیطه و حوزه فرمانداری و بخشداری باشد دریغ نخواهد شد و تبغیضی وجود نخواهد داشت و اجازه نمی دهیم حق کسی ضایع شود و تا جای که بتوانیم از حق مردم دفاع کرده و به آنها کمک خواهیم کرد.

در بحث بیکاری باید تحصیلکردها را به سمت ما سوق داده که بتوانیم برای جوانان اشتغال پایدار روستای را راه اندازی کنیم. مدیرانی که در اینجا جمع شده اند برای کمک به مردم و برای خدمت به مردم شهرستان اینجا هستند. و وظیفه ما کمک به مردم و حل مشکلات آنان می باشد و همه ما باید مشارکت داشته باشیم، سیستم دولتی تا حدی می تواند کمک کند بخش خصوصی و بخش مردم هم باید کمک کنند و وقتی مشارکت داشته باشیم در نگهداری آن نیز کوشا هستیم.

و اگر با هم مشارکت داشته باشیم موفق خواهیم بود. و ما تا جای که در توانمان  و در حوزه اختیاری ما باشد به مردم کمک خواهیم کرد و تا مسائل و مشکلات شما را حل کرده و تمام این مدیران برای رفع مشکلات شما مردم عزیز در اینجا هستند.

در نهایت افزود: همه ما تفکرمان باید این باشد که مشکلات را با همفکری هم بررسی و تحلیل کرده برای رسیدن به یک  راه حل مناسب و در پیشرفت روستای سیس تک تک افراد باید نقش داشته باشند. پیشرفت یعنی مشارکت مردم، کمک کردن مردم و رابطه بین مردم و دولت یک رابطه جداگانه نیست. همه مدیران درحوزه های مختلف در خدمت شما هستند، سوالات خود را پرسیده و جواب خود را بطور مستقیم بگیرید و اگر در سطح شهرستان قابل پیگیری نبود به استان ارجاع داده خواهد شد و همه ما باید با هم مشارکت داشته باشیم و مسائل و مشکلات شهرستان راکمتر کنیم.

 

بازدید [ 448 ]
برچسب ها