اخبار بخشداری ها

نشست مشورتی دهیاران وشوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی

نشست مشورتی دهیاران وشوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی با حضور نماینده محترم جناب آقای علی محمد مرادی و فرماندار محترم و مدیران تعدادی از ادارت سطح شهرستان
نشست مشورتی دهیاران وشوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: آقای دادور فرماندار محترم شهرستان دهگلان ضمن خیر مقدم به نماینده محترم مردم شریف شهرستان­های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، دهیاران و شوراهای اسلامی یادآور شدند که فرمانداری شهرستان با برنامه­ریزی و مدیریت درست برای انجام امورات قدم بر خواهد داشت و برای پیگیری امورات روستا و مشکلات آنان ضمن بازدید از سطح روستاها و ارتباط مستمر با آنان پاسخگو در زمینه امورات مربوطه خواهد و یقینا رصد خواسته­های شهروندان و مرتفع ساختن مشکلات آنان بسیار پر اهمیت می­باشد و هدف اینجانب در شهرستان دهگلان خدمت به مردم عزیز شهرستان می­باشد. ایشان در ادامه با توجه به گلایه شوراهای اسلامی و دلخوری آنان از خدمات دستگاه­های سطح شهرستان بخصوص در موضوع آب شرب، توزیع نامناسب کودشیمایی در بین کشاورزان و نیز عدم توزیع اقلام خوراکی در سطح روستا از طرف اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بیان داشتند قطعا همه این موارد جمع­بندی و رصد خواهند شد و در صورت نیاز از استان پیگیری­های لازم نیز اعمال خواهد شد.

جناب آقای علی محمد مرادی نماینده مردم شریف شهرستان­های قروه و دهگلان ضمن خیر مقدم به دهیاران و شوراهای اسلامی در این نشست عملکرد خود را در طی مدت نمایندگی بیان کردند و اهم عملکرد خود را به اختصار همچون فعالیت در بخش کشاورزی و تخصیص آب­های سدهای سطح شهرستان همچون آب شرب به شهرستان قروه و دهگلان و بخش صنعت و انجام کارهای زیربنایی در سطح شهرستان‌های دهگلان قروه را ارائه داد و در ادامه صحبت­های خود در مورد تخصیص اعتبار به راه آهن سنندج دهگلان صحبت کردند و در این باره نیز توضیحاتی را ارائه داد و در ادامه بارش های اخیر را نعمت خداوند بیان کرد و بیان داشتند با توجه به مشکلات پیش آمده برای سایر هم وطنان مردم عزیز شهرستان نسبت به آنان همت و یاری لازم داشته باشند.

       مفاخری بخشدار مرکزی شهرستان دهگلان ضمن خیر مقدم به تمامی حضار محترم بخصوص نماینده محترم مردم شریف شهرستان­های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم، دهیاران و شوراهای اسلامی و اشاره به وضعیت بخش در پتانسیل­های برخوردار همچون میزان جمعیت، برخوداری از سدهای شهرستان، تعداد روستاها، دسترسی به راه­های ارتباطی و... به اهم مشکلات سطح بخش همچون وضعیت نامناسب تعدادی از راه­های روستای، فرسودگی شبکه آبرسانی آب شرب روستاها، وضعیت نامناسب مخابرات و تلفن همراه، بازنگری در نقشه طرح هادی روستاها و ناپایداری و عدم آنتن دهی شبکه تلفن همراه بخصوص در فصل سرد سال اشاره کردند.

     آقای علی بهمنی هم به عنوان نماینده دهیاران بخش مرکزی با اشاره به تعدادی از مشکلات همچون وضعیت مخابرات سطح بخش، عدم ثبات شغلی دهیاران، وضعیت معیشتی دهیاران، و... و در ادامه از نماینده محترم خواستند که در سرکشی از روستاها اهتمام و جدیت بیشتری داشته باشند.

      در ادامه نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی نماینده شورای اسلامی بخش مرکزی آقای هادی امیری حسینی به بیان مشکلات موجود بخصوص مشکلات مخابرات روستایی اعتراض نمود و عدم آنتن دهی تلفن‌های همراه در بخش مرکزی را یکی از مشکلات بزرگ در بخش مرکزی دانست و در ادامه سخنان خود به تخلفات در تعاونی­­های سطح روستاهای بخش مرکزی اعتراض نمود و از نماینده محترم و فرماندار محترم درخواست پیگیری هرچه بیشتر نسبت به مشکلات سطح تعاونی روستاها داشت.

در ادامه نشست مشورتی دهیاران یکی از اعضای شورای اسلامی روستای شابلاغی به مشکلات موجود در راه روستای شابلاغی و مشکلاات آب شرب و نامناسب بودن جاده روستا جهت تردد گلایه داشت.

یکی از اعضای شورای اسلامی روستای عباسجوب به عدم توزیع یکسان اقلام کالایی در سطح روستای عباسجوب بخصوص توزیع گوشت یارانه ایی اعتراض نمود.

و در پایان این مراسم از آقای قبادی رئیس محترم اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دهگلان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

بازدید [ 111 ]
برچسب ها

مطالب مرتبط