اخبار

نشست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان با فعالان مدنی شهرستان دهگلان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان راه برون رفت و حل مشکلات کشور و استان را گفتگو و تعامل میان،احزاب، گروه‌ها و جریان‌های سیاسی دانست.
نشست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان با فعالان مدنی شهرستان دهگلان

حسین خوش اقبال در سفر به شهرستان دهگلان و دیدار با فعالان مدنی این شهرستان با بیان این مطلب گفت: دولت آماده شنیدن نقد منصفانه از همه گروه ها، جریان های سیاسی و فعالان مدنی است اعتقاد دارد که نقد سازنده در بهبود شرایط نقش مهمی دارد.
وی با بیان اینکه بعد از گذشت ۳۹ سال از انقلاب وجود این میزان از مشکل در شان نظام و مردم نیست اظهار داشت: ما با جان و دل پذیرای همه نقدها در راستای حل کاستی ها و نواقص هستیم.
خوش اقبال  در ادامه سخنان خود دانستن را حق مردم و پاسخگویی را وظیفه مسوولان دانست و ادامه داد: امروز جامعه ما با مشکلات اقتصادی بیکاری دست به گریبان است و ما خود را در کنار دیگر معاونت ها و دستگاه ها موظف به کمک برای حل مشکلات می دانیم.
وی افزود: همه ارکان نظام با رای و نظر مردم انتخاب مستقر می شوند و اگر مردم را نامحرم بدانیم قطعا کشور ضرر خواهد کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از سفر هر سه ماه یکبار خود به همه شهرستانها خبر داد و گفت: ما اعتقادی به تفاوت میان شهرستان ها نداریم معتقدیم که مشکلات شهرستانها باید از نزدیک لمس مرتفع شود.
وی ادامه داد: مشکلات شهرستان ها توسط فرمانداری ها گردآوری وبرای حل آن در صورت لزوم مدیران کل را نیز دعوت خواهیم کرد.
خوش اقبال گفت: فرمانداران و مدیران شهرستانی باید خود به همه بخش ها سفر و از پشت میزنشینی و عافیت طلبی پرهیز کنند.
وی هم افزایی همه قوا و نیرو برای رفع موانع رفتاری ها را ضروری ارزیابی کرد اظهار داشت: خروجی جلسات سفرهای شهرستانی را باید مردم کاملا لمس کنند.

 

بازدید [ 1006 ]
برچسب ها