اخبار

نشست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با حضور فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان

در جلسه برگزار شده در سالن جلسات فرمانداری شهرستان دهگلان معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهلیمن سالگرد پیروز انقلاب اسلامی، اظهار داشتند: اگر حضور و مشارکت مردم در پیروزی انقلاب، دوران دفاع مقدس و بحرانهای مختلف نبود قطعا هیچ کاری در این کشور صورت نمی گرفت.
نشست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با حضور فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری: در این جلسه عنوان شد که مردم سرمایه اصلی انقلاب هستند و این کشور برای پیشرفت و آبادانی قطعا نیازمند همکاری و مساعدت مردم است.

همانطور که مردم همیشه در صحنه های مختلف برای پیشبرد کشور حضور چشمگیر دارند وظیفه مسئولین است که به مناطق محروم توجه ویژه نمایند زیرا مردم درهمه سختیها درکنار مسئولین بوده اند.

 معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان بیان داشت: با توجه به اینکه شهرستان دهگلان مشکلات خاصی دارد درصدد رفع مشکلات این شهرستان هستیم چرا که مردم شایسته خدمت بیشتر هستند.

 وی در ادامه گفت:دشمنان انقلاب با تلاش زیاد نمی خواستند مردم جشن چهلمین سالگرد انقلاب را که حاصل تلاش خودشان بود ببیند وخیلی تلاش کردند اما اتحاد ملت ایران اسلامی نقشه شوم آنان را به زباله دان تاریخ انداخت.

خوش اقبال گفت: هرچند مشکلات به خصوص مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد اما تلاش ما این است که بتوانیم با همراهی و مساعدت همدیگر در صدد رفع مشکلات مردم برآییم.

بازدید [ 368 ]
برچسب ها