اخبار

نیاز کشاورزان دهگلانی به سردخانه و انبار فنی مدرن

بزگزاری کاز گروه رفع موانع تولید با حضور فرماندار دهگلان، مسئول صنایع تبدیلی سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیر کل دفتر جذب و سیاست سرمایه گذاری استانداری در دهگلان جهت حل مشکلات کشاورزان شهرستان در زمینه انبار فنی و سردخانه برای انبار محصولات
نیاز کشاورزان دهگلانی به سردخانه و انبار فنی مدرن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: جمال ارشدی فرماندار دهگلان هم در ادامه با بیان تغییرات مدیریت درسطح شهرستان گفت: با توجه به اینکه در سطح شهرستان 8 میلیارد تومان سهمیه اشتغال پایدار روستایی داشتیم باهمت مدیران شهرستان توانستیم این مبلغ را به 16 میلیارد و200 میلیون تومان افزایش دهیم و برای 950 نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال نماییم.

 ارشدی گفت: ما همگام با استان کار گروه رفع موانع تولید را فعال نموده و آمادگی برای جذب سرمایه گذار را داریم که با یکی از سرمایه گذاران تولید ورق گالوانیزه در خاج استان صحبت شده و 30 درصد کار هم انجام شده است.

 

وی اظهارداشت: با توجه به اینکه کشاورزی دهگلان به سوی مدرن در حال حرکت است باید در کنار آن هم انبار مدرن و صنایع تبدیلی فراهم شود.


فرماندار دهگلان بیان کرد: ادارات و بانکهای شهرستان آمادگی جذب سرمایه گذار را دارند و برای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی هم این ظرفیت در شهرستان وجود دارد.

 

وی با اشاره به وجود معادن در شهرستان گفت: غیر از اینکه این معادن برای چند نفر ایجاد شغل نموده چه نفعی برای شهرستان داشته اند  آیا گردش مالی معادن توانسته تغییری در روند اقتصاد شهرستان بوجود آورد.

 

بازدید [ 353 ]
برچسب ها