اخبار

پروژه های قابل افتتاح شهرستان دهگلان در هفته دولت

ده طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی شهرستان دهگلان در هفته دولت به بهره برداری می رسد
پروژه های قابل افتتاح شهرستان دهگلان در هفته دولت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری: همزمان با فرا رسیدن هفته دولت، ۱۰ طرح عمرانی و خدماتی و تولیدی کوهسار دادور فرماندار شهرستان دهگلان اظهار داشت: هفته دولت، فرصت بسیار مناسبی برای دولتمردان است تا روش و منش شهیدان رجایی و باهنر را در خدمت‌رسانی بی‌منت و خالصانه به مردم در دستور کار خود قرار دهند.
برای اجرای این طرح ها ۶۲۳ میلیارد ریال هزینه شده که شامل عمران شهری و روستایی، راهسازی، صنعتی، تولیدی، فرهنگی و آبخیزداری است.
وی اضافه کرد: طرح ها و پروژه های شاخص شهرستان شامل ، ۲ طرح گازرسانی به روستاها و گاز رسانی به واحدهای صنعتی ،گاز رسانی به روستای بریاخان ، آبرسانی به روستای ابراهیم آباد ،آبرسانی به روستای خان آباد،اجرای زیرساخت شهرک صنعتی دهگلان ،افتتاح کارخانه تولید دستمال کاغذی ،افتتاح کارگاه تولید فنس بهره برداری از آسفالت معابر روستایی از جمله طرحهای است که همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسد . در سال ۹۸ بیش از ۳۲ میلیارد تومان برای اجرای پروژه های عمرانی ، خدماتی ، فرهنگی وآموزشی در شهرستان دهگلان اختصاص و افزود  رویکرد واولویت ما در سال ۹۸ تکمیل پروژه های نیمه تمام و وتوسعه مجتمع محصولات  گلخانه ای و احیای واحدهای تولیدی راکد ورفع موانع تولید واحدهای مشکل دار و فاصله گرفتن از خام فروشی در معادن شهرستان است.
 دادور گفت .تلاش میشود پروژه آبرسانی به مجتمع امیر آباد و ابراهیم آباد با مجموع 10روستا در سالجاری به اتمام برسد 2روستا آماده بهره برداری است. گاز رسانی به مجتمع بریاخان برای مجموع 6روستا در حال اجرا و تلاش خواهد شد تا شروع فصل سرما به بهره برداری برسد. از تحقق مطالبه فوتبال دوستان خبر داد و افزود چمن فوتبال مجموعه شهید علیزاده تکمیل و در ماه های آینده آماده بهره برداری خواهد شد
دادور در حال پیگیری جذب اعتبار برای اجرای پیست تارتان و احداث سالن سقف کوتاه بانوان هستیم با قول مساعدی که دادن ان شاءالله بتوانیم اعتباری در سالجاری برای این پروژه جذب کنیم.
شبکه جمع اوری و احداث تصفیه خانه فاضلاب روستائی قروچای اکنون در حال اجرا هست که همزمان با هفته دولت از روند اجرای پروژه با حضور مسئولان استانی بازدید می شود .
وی در پایان از اختصاص اعتبار برای اجرای احداث جاده آسفالته روستای شابلاغی از توابع بخش مرکزی شهرستان دهگلان خبر داد و گفت: امسال از محل اعتبارات شهرستانی ۱میلیارد اختصاص و در آینده عملیات اجرائی این پروژه شروع وبه پیمانکار واگذار می شود.

بازدید [ 148 ]
برچسب ها