اخبار

پیام تبریک فرماندار دهگلان به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ آذر ماه روز حمل و نقل

جمال ارشدی فرمانداردهگلان با صدور پیامی فرا رسیدن 26 آذرماه روز حمل و نقل را به تمامی دست اندرکاران بخش حمل و نقل شهرستان تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار دهگلان به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ آذر ماه روز حمل و نقل

(بسم الله الرحمن الرحیم)

در آستانه 26 آذر، روز ملی صنعت حمل و نقل که از آن بعنوان " نیروی محرکه توسعه " یاد می شود، هستیم که کارآمدی و توانمندی آن زمینه ساز توسعه همه جانبه کشورها می باشد و حمل و نقل به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار داشته است به همین مناسبت همه ساله چنین روزی به عنوان روز حمل و نقل گرامی داشته می شود.

در جهان امروز، نبض توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی می تپد و بی شک رسیدن به توسعه پایدار شهری و عدالت اجتماعی در بخش حمل و نقل در گرو همکاری و مساعی تلاشگران حوزه حمل و نقل می باشد.

بدون شک حمل و نقل در جامعه امروزی نقش بی‌بدیلی در همه مناسبات داشته و جزئی لاینفک از زندگی به شمار می‌رود و امروز مقوله حمل و نقل در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی و حتی سیاسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
این روز به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هر چه بیشتر جامعه با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل ایران زمین به عنوان «روز حمل و نقل» انتخاب شده است که پاسداشت این روز یادآور تعلق خاطر رانندگان به معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان می باشد.
اینجانب این روز را به تمامی دست اندکاران و اعضای خانواده عظیم حمل و نقل کشور و به ویژه دست اندرکاران و رانندگان شهرستان دهگلان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و ضمن ادای احترام به همه این عزیزان خدوم اهتمام و تلاش آنان در راه رسیدن به توسعه پایدار شهری و عدالت اجتماعی در بخش حمل و نقل که در گرو همکاری و مساعی تلاشگران این عرصه می باشد را ارج می نهم و موفقیت روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

جمال ارشدی
فرماندار شهرستان دهگلان

بازدید [ 458 ]
برچسب ها