اخبار

پیام تبریک فرماندار دهگلان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

دکتر جمال ارشدی فرماندار شهرستان دهگلان در پیامی آغاز هفته دولت و روز کارمند را به همگان به خصوص دولت مردان خدوم و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار دهگلان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

 

(بسمه تعالی)

هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام "رجایی" و " باهنر" مزین و هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.
    بی‌تردید در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال "حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری شده است،  تمام مسئولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت و منش آنان، در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با محوریت شعار امسال، گام بردارند.
از سويي ديگر اين هفته تجليل از شهدايي است كه در اوج اقتدار سياسي و اقبال اجتماعي ،صفات بارز انساني خود شامل تواضع ،عشق به مردم ، كار و خدمت براي مردم را از دست ندادند و لحظه لحظه عمر نه چندان طولاني ولي عريض خود را در راه اسلام و انقلاب به زيباترين وجه به كار گرفته و مورد استفاده قرار دادند.
اینجانب ضمن تبريك هفته دولت ، فرصت را غنیمت شمرده روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نام گذاری شده را به تمامی کارکنان پرتلاش در تمامی عرصه های مختلف اداری و اجرایی تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدر دانی می نمایم و اميدوارم با كمك و همكاري همه كاركنان در بهبود كيفيت كليه فعاليتها و جلب رضاي باري‌تعالي و مردم عزیز دهگلان موفق‌تر از گذشته حركت نمائيم.

ارشدی

فرماندار شهرستان دهگلان

بازدید [ 624 ]
برچسب ها