اخبار

پیام تشکر فرماندار شهرستان دهگلان

پیام تشکر فرماندار شهرستان دهگلان
پیام تشکر فرماندار شهرستان دهگلان

«بسم الله الرحمن الرحیم»

🔺با خشوع و تمناي خاضعانه سر برآستان مقدس حضرت احدیت ساییده و پروردگار عالم را سپاسگزارم که فرصت ارزشمند خدمت به ملت بزرگ و انقلابی ایران و همچنین نظام مقدس جمهوري اسلامی را از طریق حضور در یکی از سنگرهای خدمت رسانی و خدمتگزاری در اختیار بنده حقیر نهاد.

🔺اینجانب مسؤلیت کنونی را نه یک مسؤلیت صرف،بلکه آن را یک تکلیف الهی بر گردن خویش در برابر خداوند منان و در قبال اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران می داند که می بایست در راستای تحقق هر چه بیشتر و پیشبرد هر چه بهینه تر اهداف از پیش تعیین شده نظام در ابعاد خرد و کلان اقتصادي با عزمی راسخ و استوار گام برداشت.

🔺واگذاری مسؤلیت مذکور که یکی از امانات بزرگ الهی به شمار می رود، به طور قطع و یقین از طرف اینجانب فرصتی مغتنم و گران سنگ تلقی خواهد شد تا از این طریق دین خویش را نسبت به ملت عزیز و بزرگوار بویژه طبقات محروم، روستایی و اقشار آسیب پذیر که ولی نعمتان ما و پشتیبانان واقعی نظام مقدس جمهوري اسلامی ايران هستند، ادا نماید.

🔺بنابراين، بر خود وظیفه می دانم با تأسی از این حدیث مبارک«من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل»، در کمال تواضع و فروتني، مراتب قدردانی و تشکر صمیمانه خود را از عنایات خاصه یکایک سروران، دوستان، آشنایان و همه کسانیکه در روزهای اخیر به انحاء مختلف، بصورت حضوری،مکتوب و شفاهی، تماس تلفنی، ارسال پیامك و ... بنده را مدیون لطف و غریق محبت خویش نمودند، ابراز و برای همگان از خداوند متعال موفقیت و سربلندی مسألت می نمایم.  

🔺به امید آینده ای نه چندان دور که با استعانت از خداوند متعال و با کمک و همیاری مردم و همت مسؤلان و مدیران محلی، استانی و کشوری بیش از پیش شاهد توسعه و آبادانی شهرستان دهگلان باشیم. 

«و من الله التوفیق»
فرزاد شمس
فرماندار شهرستان دهگلان

بازدید [ 80 ]
برچسب ها