اخبار

پیام تقدیر و تشکر فرماندار دهگلان از حضور باشکوه مردم شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان با صدور پیامی از حضور پرشور و با شکوه مردم شهرستان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد.
پیام تقدیر و تشکر فرماندار دهگلان از حضور باشکوه مردم شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن

(بسم الله الرحمن الرحیم)

 

راهپیمایی پرشکوه شما مردم همیشه در صحنه شهرستان دهگلان  در یوم الله 22 بهمن برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزود و یک بار دیگر نشان داد که مردمان شریف این دیار  همانند همه ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی، آرمان ها و دست آوردهای امام راحل (ره) ، شهدای عزیز و لبیک گویی به ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)همیشه مصمم اند.
حضور باشکوه و پر از شور شما مردم شریف دهگلان که بار دیگر یکی از بی‌نظیرترین حماسه‌های حضور مردمی را خلق کرد، نشانگر تصویر بی‌بدیلی از وحدت، همبستگی، هوشمندی و بیداری مردمی بود که موجبات حفظ، تثبیت و تقویت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کرده است.
اینجانب ضمن بزرگداشت سالگرد پیروزی شكوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم شهید پرور شهرستان دهگلان كه در راهپیمائی شکوهمند یوم الله 22 بهمن با حضور آگاهانه ضمن نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت مردم شهرستان که در حقیقت تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود صمیمانه تقدیر و تشكر می نمایم.

در پایان از خداوند متعال برای مردم شریف شهرستان و همه دست اندركاران برگزاری برنامه های دهه فجر اجر و پاداش الهی، سلامتی و سعادت را مسألت می نمایم.

نظری

فرماندار شهرستان دهگلان

بازدید [ 1100 ]
برچسب ها