اخبار

چهارمین جلسه کارگروه اشتغال دهگلان با حضور فرماندارشهرستان و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان برگزار شد

فرماندار شهرستان دهگلان در چهارمین نشست اعضای کارگروه اشتغال شهرستان دهگلان بر لزوم تسریع در احراز فنی و اشتغالزا بودن طرحها تاکید کرد و گفت: با توجه به زمان کم باقیمانده تا پایان مهلت پرداخت تسهیلات و اعتبارات سهم شهرستان دهگلان، هم دستگاه های اجرایی و هم بانکها باید نسبت به بررسی و تصویب طرح های متقاضی اقدام کنند.
چهارمین جلسه کارگروه اشتغال دهگلان با حضور فرماندارشهرستان و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان برگزار شد

فرماندار شهرستان دهگلان در نشست  اعضای کارگروه اشتغال شهرستان دهگلان بر لزوم تسریع در احراز فنی و اشتغالزا بودن طرحها تاکید کرد و گفت: با توجه به زمان کم باقیمانده تا پایان مهلت پرداخت تسهیلات و اعتبارات سهم شهرستان دهگلان، هم دستگاه های اجرایی و هم بانکها باید نسبت به بررسی و تصویب طرح های متقاضی اقدام کنند.
وی با بیان اینکه اگر مشکلی در فرایند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در دهگلان وجود داشته باشد مربوط به بانکها و یا سامانه کارا است، اظهار داشت: در هر صورت این مشکلات قابل حل هستند و هیچگونه بهانه ای برای عدم پرداخت ها وجود ندارد.
ارشدی خواستار اولویت قرار دادن اشتغال در برنامه های مدیران شهرستان دهگلان شد و گفت: بهبود اقتصاد و ایجاد اشتغال در جامعه مهمترین نقش را در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.
در  ادامه این جلسه  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم در این نشست با اشاره به تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و فراگیر گفت: باید با همت جمعی و تعامل همگانی از این اعتبارات به نفع اشتغالزایی در استان و بویژه شهرستان دهگلان استفاده نماییم.
وی در ارتباط با وضعیت پرداخت تسهیلات در دهگلان اظهار داشت: تاکنون 219 طرح با 95 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز و 1014 نفر اشتغال پیش بینی شده در کارگروه های اشتغال شهرستان مصوب شده است.
وی با بیان اینکه از این میزان طرح های تصویب شده تنها 47 طرح در سامانه با 15 میلیارد اعتبار ثبت شده است، تاکید کرد ملاک ارزیابی عملکرد پرداخت تسهیلات اشتغالزایی سامانه است و باید در ثبت و وارد کردن مشخصات طرح ها در این سامانه همت بیشتری اعمال شود.

بازدید [ 752 ]
برچسب ها