اخبار

سخنرانی فرماندار شهرستان دهگلان قبل از خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته دولت

جمال ارشدی فرماندار شهرستان دهگلان در سخنان قبل از خطبه نماز در مسجد جامع شهر دهگلان ضمن تبریک هفته دولت با اشاره به فعالیتهای دولت اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از آغاز تاکنون براساس عدالت و برابری بوده و دولتهای که سرکار آمده اند در همین راستا خادمان واقعی مردم کشور بوده اند.
 سخنرانی فرماندار شهرستان دهگلان قبل از خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته دولت

جمال ارشدی فرماندار شهرستان دهگلان در سخنان قبل از خطبه نماز در مسجد جامع شهر دهگلان ضمن تبریک هفته دولت با اشاره به فعالیتهای دولت اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  از آغاز تاکنون براساس عدالت و برابری بوده و دولتهای که سرکار آمده اند در همین راستا خادمان واقعی مردم کشور بوده اند.
 ارشدی با بیان اینکه هیچ جامعه و سیستمی بدون مشکل نیست اظهار داشت: دولتها، نمایندگان و مسئولانی که در جایگاه خدمتگزاری به مردم خدمت کرده اند خدماتی خاصی را در عصر و زمان خود به جامعه ارائه داده اند که بدون شک نمایندگان و مسئولان شهرستان دهگلان هم به اندازه وسع و توان عصر مدیریتی خود برای شهرستان تلاش کرده اند که جای تقدیر دارد.
فرماندار دهگلان با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید گفت: یکی از اقدامات مهم دولت طرح تحول نظام سلامت بود که در حوزه بهداشت کمک بسیار در خور توجه شده است.
ارشدی با بیان اینکه ایران اسلامی در بعد نظامی در اوج اقتدار می باشد گفت: ما باید در آینده شاهد ارتقاء در بعد اقتصادی و اجتماعی باشیم که برآن تاکید کرد.
 ارشدی در ادامه سخنان خود با اشاره به جابجایی و تغییر مدیران شهرستان گفت: جابجایی مدیران دلیل برعدم کارایی آنان نیست بلکه برای پیشرفت و ارتقاء شهرستان نیاز است که نیروهای جوان که دارای ایده و خلاقیت هستند از وجود آنان برای خدمت به مردم شهرستان استفاده شود.
 فرماندار دهگلان خدمت به مردم شهرستان را خط قرمز خود دانست و گفت: هرمدیری در هرسیستمی در خط خدمتگزاری به مردم باشد با او تعامل می کنیم  اما اگر کسی خارج از این خط خدمتگزاری باشد و منافع شخصی را برمنافع عمومی ترجیح دهد ادامه فعالیت با او نخواهیم داد.
 فرماندار دهگلان با اشاره به برخوردار بودن 97 درصد روستاهای شهرستان از نعمت گاز خانگی گفت: مابقی در قالب چند روستا در آینده از نعمت گاز خانگی برخوردار خواهند شد.
 وی با اشاره به مشکل گاز شهرک امین آباد گفت: طی مذاکراتی با شورا و شهردار دهگلان این شهرک از نعمت گاز خانگی برخوردار خواهد شد.
 فرمانداردهگلان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه  63 درصد جاده روستای شهرستان آسفالت هستند اظهار داشت: چند پروژه دیگر جاده ای در آینده نزدیک وارد فاز آسفالت و طرح هادی می شوند.
 وی با اشاره به مشکلات جاده روستای قشلاق خداکرم گفت: برای بازدید از این روستا مدیران فاصله 500 متری تا روستا را با پای پیاده طی نمودند تا بهتر مشکلات مردم رادرک کنند.
ارشدی در ادامه گفت: مسئولان نباید تنها به حرف زدن اکتفا نمایند بلکه باید به حرفشان عمل کنند و هیچ مسئولی حق ندارد در قبال خدمتش به مردم منت بگذارد بلکه باید به وظیفه اش عمل کند.
 ارشدی با اشاره به کمبود امکانات در بیمارستان شهرستان گفت: با ورود معاون امنیتی،سیاسی استاندار کردستان و مدیران کل به شهرستان مبلغ 250 میلیون تومان برای تجهیز اتاق عمل بیمارستان در نظر گرفته شد.
 فرماندار دهگلان با اشاره به تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اظهار داشت:در سال جاری 8 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات سهم  روستاهای شهرستان بوده که با کمک دستگاههای متولی مبلغ 6 میلیارد و 700 میلیون تومان جذب شده است.
ارشدی در ادامه با تاکید بر نشاط در جامعه گفت: امسال برنامه جشن "گلاویژ لیلاخ" در چند روز آینده  و برنامه دف نوازی بخاطر  وجود شیوخ بزرگ که دارای مقام و منزلت منزلت در شهرستانبوده اند برگزار می شود
ارشدی با بیان مسائل اجتماعی در شهرستان از نهادهای آموزشی شهرستان خواست که آموزش اخلاق در میان جوانان دختر و سر را مانند وظایف والدین به فرزندان آموزش دهند.
 فرماندار دهگلان بر ارتباط بیشتر والدین با فرزندانشان تاکید کرد و گفت: مشکل اصلی خانواده ها کمی ارتباط بین والدین با فرزندان و زوجین است که نیاز است فضایل اخلاقی درمیان خانواده  ترویج داده شود.
 فرماندار دهگلان با تاکید بر مراجعه مردمی به فرمانداری گفت: بین فرماندار و مردم شهرستان هیچ واسطه ای وجود ندارد  و مردم می توانند مستقیما به فرمانداری مراجعه نمایند و مدیر در قبال خدمت به جامعه نباید فخر فروشی کند و هر مدیری که فخر فروشی کند و خود را ازمرم جدا بداند مدیر نیست.

بازدید [ 859 ]
برچسب ها