به مناسبت میلاد حضرت علی (ع): جشن پدران آسمانی در شهرستان دهگلان برگزار می‌شود.
20 فروردين 96  07:54 ق.ظ
جلسه هماهنگی مراسم جشن پدران آسمانی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) با حضور ادارت ذیربط و معاون فرماندار در سالن جلسات فرمانداری دهگلان برگزار شد.

جلسه هماهنگی مراسم جشن پدران آسمانی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) با حضور ادارات ذیربط  و معاون فرماندار در سالن جلسات فرمانداری دهگلان برگزار شد.

محمدی معاون فرماندار دهگلان ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت علی (ع) اظهار داشت: این جشن دیدار با پدران آسمانی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)به روز پدرنامگذاری شده است.
وی این روز را تجدید میثاق با آرمانهای شهدا در کنار فرزندان آنها دانست و عنوان داشت  فرزندان شاهد در کنار هم جمع شده و با نثار گل  آن روز را جشن می گیرند.
محمدی گفت: این مراسم روز دوشبنه در کانوان شهید مطهری دهگلان با همت اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران و با حضور پدران، فزرندان شهدا و مسئولان شهرستان برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به برگزار جشن پدران آسمانی با حضور خانواده های شهدا گفت: رمز پایداری انقلاب اسلامی ایران مرهون جانفشانی شهدا و صبر و تحمل خانواده های آنان است.
 
محمدی گفت: امسال هم مانند سال‌های گذشته برگزاری این برنامه از سوی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه کاری قرار دارد تا بار دیگر فرزندان شهدا روز پدر را در کنار هم جشن بگیرند.
 در ادامه حسین پناهی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران دهگلان گفت: هدف اصلی از برگزاری این جشن ایجاد همبستگی بین فرزندان شهدا، شناسایی فرزندان شهید نخبه و فعال در زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی، تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست.

وی با با بیان اینکه در این جشن از پدران شهدا تجلیل و تکریم خواهد شد گفت: 16 نفر از پدران شهدای شهرستان درقید حیات هستند که توسط مسئولان شهرستان مورد تجلیل قرا خواهند گرفت.
حسین پناهی در ادامه افزود: در روز دوشنبه  تجلیل ازپدران شهدا، دیدار با امام جمعه  و غبار روبی مزار شهدا با حضور خانواد های شهدا از برنامه های شاخص این جشن است.
رئیس بنیاد شهید  و امور ایثار گران دهگلان گفت: بعد از پایان این جشن با اهدای گل به فرزندان شهدا، فرزندان شهدا به سمت مزار شهیدان حرکت می‌کنند تا این گل‌ها را به پدران آسمانی خود هدیه کنند.