از دختران نمونه شهرستان دهگلان طی مراسمی با حضور فرماندار تجلیل شد.
9 مرداد 96  10:56 ق.ظ
طی مراسمی با حضور فرماندار دهگلان از دختران برگزیده و فعالان مسابقات علمی ، فرهنگی ،هنری و ورزشی شهرستان به مناسبت روز دختر تجلیل به عمل آمد.

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این مراسم با تبریک آغاز دهه کرامت و میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: این روز فرصتی است تا الگوی یک دختر پاک و عفیف ایران اسلامی تبیین شده و جایگاه رفیع و ارزشمند دختر در جامعه اسلامی تکریم شود.

وی گفت: شناخت جایگاه والای دختران در جامعه، نقش کلیدی و مهمی است و امید است دختران با الگو قراردادن زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت فاطمه معصومه(س)، جامعه اسلامی را به سر منزل کمال رهنمون کنند.

وی در ادامه خطاب به دختران ادامه داد: شما دختران معصوم با الگو گرفتن از حضرت فاطمه معصومه مطمئناً آینده درخشانی را در انتظار خواهید داشت؛ و برای همه شما در تمامی مراحل زندگی آرزوی توفیق دارم.

نظری فرماندار شهرستان دذهگلان افزود: بدانید جایگاه شما بسیار با اهمیت است که روزی آن هم روز ولادت حضرت معصومه ( س) به نام روز شما نامگذاری شده است.

وی گفت: سعی کنید اخلاق و منش خود را چون حضرت معصومه (س) در زندگی پیاده نمایید و توصیه ایشان راهنمای مسیر زندگی شما باشد.

در پایان این جلسه از دختران نمونه شهرستان با اهدای لوحی از طرف فرماندار دهگلان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان